Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éljem túl? Van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éljem túl? Van még remény? Komolyan kérdezem, mégha ez nem is úgy tűnik. Nem sablonszövegeket szeretnék, ha lehet.

Figyelt kérdés
A barátom szakított velem , és nem bírok továbblépni. 10 hónapja szakított, és tudom, hogy ez már nem egészséges, de nemtudok másra gondolni, csak rá. Tényleg nagyon szerettük egymást, de elszúrtam néhány dolgot, meghát elég érdekes a fiú, és így hamar kiszeretett belőlem. Azt hittük, egymással fogjuk leélni az életünket. Tudom, hogy 16 évesen ez csak gyerekes szerelmenek tűnhet, de a részemről egészen biztosan állíthatom, hogy nem volt az. Naponta imádkozok, hogy legyen boldog, és persze szeretném, ha újra belém szeretne, de mivel nem beszélünk, én nem zaklatam, így esélytelen a dolog. És igen, visszafogadnám mégegyszer, hiszen tudom, hogy megérne a kapcsolat még sok-sok próbát. Nem is ez a lényeg tulajdonképpen: hanem a féltékenység, ami megöl. Mindig mondta, hogy tökéletes vagyok neki, hogy mennyire szeret, órákig csókolgatott, nem akart elengedni.. Aztán a dolgok megváltoztak, és ez nagyrészben az én hibám volt. Az önbizalmam teljesen elvette. Azóta nem volt barátnője, és egyszer beszéltem vele, azt mondta, hogy nem is tetszik neki senki, meg nem akar kapcsolatot stb.. Már szimplán ha arra gondolok, hogy az iskolában a szép lányosztálytársaival van, sírni kezdek. Semmi önbecsülésem sincs, míg mások szerint ezzel a fiúval nem lett volna szabad összejönni, mert nagyon furcsa. Nem hallgattam rájuk, mert szívből szeretem. (az tény, hogy el tudja nyomni az érzéseit)
2011. nov. 11. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet könnyű neked. Lehet, legjobb lenne pszihológushoz menned. Vagy minnél többet beszélgetni a barátnőiddel, keresni a fiuk társaságát. felejteni őt .. akard, és menni fog.
2011. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:) Pszichológushoz? Hát lehet, hogy nem rossz ötlet. (egyébként azért is nehéz még, mert itt lakik nem messze, és a nővérem osztálytársa)
2011. nov. 11. 18:39
 3/5 anonim válasza:

Nah, drágám. Velem két hete szakított a párom 2 év után. Miatta jöttem egyetemre 200km-re az otthonomtól, ott hagytam mindenkit akit valaha ismertem. Anyukám kórházba került, nem is lehet most már magára hagyni, hazamenni nem tudok hova, csak max. néha-néha tesómékhoz. Az én Életem-értelmével, egy koliban lakunk, csak ő 3 emelettel feljebb, nyáron a nővéréjékkel laktunk, és akkor sokat veszekedtünk, de szeptember óta kisebb vitákat leszámítva semmi baj nem volt. Most viszont nem régiben volt egy nagy veszekedésünk, féltékenységem miatt, és azt mondta, úgy érzi jobb lesz nekünk külön. Nagyon magam alatt vagyok. Egy hétig minden nap csak bőgtem, meg ittam, úgy éreztem máshogy nem bírom ki. Mondtam neki hogy én itt leszek bármi van megtalál és várni fogok rá. Nagyon szeretem, és vissza akarom kapni, egyszerűen nem tudom elképzelni nélküle az életemet. Gyerekeket akartam tőle és szerettem volna ha együtt éljük le az életünket, most pedig az egész életem, az összes tervem romba dőlt. A nap minden percében hiányzik, úgy hogy majd belehalok, de tudom hogy nem adhatom fel, annyi mindent feladtam az életben, ezt most nem fogom.



Ha azóta nem volt barátnője, az szerintem elég jó hír. Lehet ő is ugyanazt érzi amit Te, csak tudod a pasiknak baszott nagy az egójuk. Én a helyedben megpróbálnék vele beszélni, nem feltétlen kell letámadni rögtön azzal, hogy Te szeretnéd őt visszakapni, csak valahogy érd el, hogy legyen közötök egymáshoz, pl. gondolok arra, hogy kérd meg hogy segítsen valamiben, vagy korrepetáljon valamiből. Aztán szépen lassan, ha kitapasztalod, hogy ő mit érez, közeledhetsz felé "úgy". Aztán majd látod mit hoz a jövő. Minden esetre emellett legyen egy "B" terved is, ha mégis nemet mondana, és nem jönne össze a dolog. Beszélgess a barátnőiddel, ismerkedj emberekkel, és ki tudja nem e jön szembe veled a "B"tervbe illő pasi.


Sok sikert kívánok,Neked!

2011. nov. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
00.19-es,nagyon sajnálom. Egyébként épp ez a baj, hogy letámadtam, és nem akarja újra. Csak azt nem értem,hogy miért nem tud velem közömbösen, normálisan viselkedni. Ha odamegyek, elpirul, meg direkt elfordul, ha lát a buszon stb.. Csak én nem tudok elköltözni . Minden nap látnom kell, és belehalok.
2011. nov. 12. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:

Dehogy halsz bele,ez balgaság...

Állj a sarkadra és csinálj valamit,de ne legyél visszataszítóan nyomulós meg ezt a meghalok nélküle szöveget is felejtsd el mert rémisztő hatással bír. Vedd fel vele a kontaktust és idővel mondd el mit érzel és ha kikosaraz hát nem áll meg a világ.sírd ki magad,szenvedj egy kört aztán szedd össze magad,az élet megy tovább...ismerkedj sok új emberrel és kösd le a figyelmed...

2011. nov. 18. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!