Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ezt már komolyan nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ezt már komolyan nem értem. Mégis miért jó ez neki?

Figyelt kérdés

Próbálom minél rövidebben megfogalmazni:

Összeismerkedtem egy sráccal, jól kijövünk. Mondhatni teljes az összhang, mindketten bolondok vagyunk, és értjük egymás poénjait. Naphosszat beszélgetünk (általában neten, mert én a suliból, ő a munkából van szinte egész nap netközelben). A vonzalom is teljesen nyílt köztünk.

Voltunk párszor "randizni". Jól éreztük magunkat. Itt is teljes volt az összhang, bírjuk egymás stílusát, temperamentumát. Letisztáznám: szex nem volt, kifejezetten "megtiltottam", mivelkijelentette, hogy nem akar kapcsolatot. Furcsáltam is, hogy ennek ellenére belement, és még meglepőbb volt, hogy tartotta a szavát, és még csak be sem próbálkozott.

Persze, a baj megtörtént, megkedveltem, el is mondtam neki, és megmondtam, hogy szakítsuk meg a kapcsolatot. Mondta, hogy rendben, de a lelkemre kötötte, hogy ha túl vagyok a dolgon, azért keressem fel, mert mint embert, szeretne még az ismerettségi körében tudni. Eltelt pár hónap, másfele terelődött a figyelmem, elkezdett alakulni egy másik sráccal a dolgok, így felkerestem, mert mint barát nekem is hiányzott.

El is kezdtünk újra beszélgetni, és mondta, hogy nagyon örül, hogy újra beszélünk...stb.

Amit nem értek: azóta folyamatosan felhozza az utolsó találkozót, és a maga módján bókol. Akárhányszor poénkodok vele, hogy csak "kényszerből" beszélget velem (tudom, hogy nem így van, csak az efféle piszkálódás és egymás szapulása hozzá tartozik a beszélgetéseinkhez), azonnal vált, hogy ez nem igaz, ne mondjak ilyet, azért beszélget velem, mert jól el tudunk beszélgetni. Mikor azzal piszkáltam, hogy egy lánnyal találkozott, és biztos jót szexeltek szinte kikelt magából, hogy miért gyanusítgatom ezzel. Én meg csak pislogtam, mert igazából olyan reakcióra számítottam, hogy "igen, és olyan orbitálisan jó ágycsatát rendeztük, hogy ránomlott a mennyezet" vagy valami hasonlóra. Semmi közöm nincs az életének ezen részéhez, és azt hittem, ezt legalább ki is jelenti, és visszaszól. Egyre gyakrabban vannak ilyen reakciói, ahol azt érezteti, hogy különleges helyem van az életében, vagy hogy is mondjam.

Nem tudom hova tenni. Nem értem miért számol be a napjairól előre, vagy hogy miért kezdett el hirtelen kedveskedni. Tudom, hogy kedvel, és nem csak megdugni akar (nem lenne ellenére, tény, de nem is foglalja le annyira a téma, hogy küzdjön érte, az pedig kizárt, hogy meg akarjon téveszteni, hisz azt már rég megtehette volna).

Azt sem hiszem, hogy meggondolta volna magát kapcsolat terén. De fel se tudom fogni, hogy ő mégis mire számít. Ennyire mulattatja a dolog, hogy napi 5-6 órát átbeszél velem, és ezen kívül még pluszba gondol rám, de nem feküdhet le velem? Vannak még ilyen elvetemült fiúk, és ez csak számomra lenne ennyire furcsa, vagy ő valami "speciális faj egyede"?


2011. nov. 5. 14:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
huuh de hosszú ..
2011. nov. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Két lehetőséget látok: vagy meleg, vagy szociofób.
2011. nov. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Első: ha nem veszed a fáradtságot, hogy elolvasd, akkor arra sem kell, hogy válaszolj =)

Második: nem hiszem, elég társasági ember, heti rendszerességű bulik, ivászatok.

2011. nov. 5. 14:48
 4/12 anonim ***** válasza:
Miért lenne meleg? Szerintem még ő sem tudja mit akar, de ez nem jelenti azt, hogy meleg lenne
2011. nov. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ja, igen, a melegre elfelejtettem reagálni: nem az =D Ennél kicsit komolyabb és magasabb színvonalú válaszokban reménykedtem - tudom, hiú ábránd =D


Bennem is az merült fel, hogy ő maga sem tudja. De akkor legalább ezt elismerhetné ahelyett, hogy foggal körömmel állítja, hogy neki nem kell kapcsolat. Így csak annyit fog elérni, hogy őt figyelmen kívül hagyom, és keresek mást (,ami már félig meddig be is következhet).

2011. nov. 5. 14:59
 6/12 valaki a tömegből ***** válasza:
Tehet hogy a hiányod ébresztett benne valamit. Szerintem az elég nyilvánvaló hogy kedvel mármint abból megitélve amit leírtál. Szerintem csak annyiról van szó hogy ezt megpróbálja cáfolni magában, mert ez ellenekezik az "elveivel", de amikor veled van nem tudja elfolytani. Én erre tippelnék. Amúgy vagyon érdekes a kérdésed, velem is valami nagyon hasonló történik.
2011. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Hm, az én szemszögemből, vagy a másikéból? Ha gondolod írj privátot, szívesen beszélgetnék erről =)

Egyébként ő olyasmit mondott, hogy nem képes tartósan érzelmeket táplálni. Szóval ott és akkor, úgymond, képes érzelmeket táplálni, de 5 perccel később, már nem érdekli, ezért nem is akarok tőle semmit. Csak lehetne annyira tekintettel rám, hogy akkor hanyagolja az ilyen kedveskedős, lelkis dolgokat, és maradunk a poénkodós, csipkelődős résznél, ami mindkettőnknek megfelel =)

2011. nov. 5. 15:27
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el ezt a srácot, azt sem tudja, hogy mit akar. hogy téged nem, az elég egyértelmű, bár azért az nincs ellenére, hogy hülyitsen. szerintem vagy b.zi vagy imp.tens, vagy csak fel sem tűnik neki, hogy hiú ábrándokba kerget.
2011. nov. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 valaki a tömegből ***** válasza:
Küldtem privátot.
2011. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem áll szándékomban komolyan venni, hisz van egy másik srác, aki sokkal egyszerűbb eset. Egyértelmű, hogy őt fogom választani =)

Azt viszont kikötném, hogy nem meleg, és nem is impotens. Attól, hogy nem értem, és nem lesz köztünk semmi, nem fújok rá, és semmiképp sem áll szándékomban ócsárolni. Csak örülnék, ha meg tudnám érteni, rossz szokás =) Mivel már barátnak szánom egy ideje, könnyebb lenne kezelni, ha ismerném az inspirációit. Ennyi.


Nem kaptam meg... Éljen ez a hülye rendszer. Megpróbálok én írni, hátha nagyobb sikerrel járok =)

2011. nov. 5. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!