Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki akivel történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki akivel történt már ilyen hogy "éli" túl?

Figyelt kérdés
Éjszaka buliban voltam és nagyon sokat ittam és ma reggel vettem észre h irtam egy smst egy pasinak aki tetszik nekem!Hogyan élitek túl ezt az gáz égő érzést?És h viselkedjek vele ha találkozunk?Mert én már látni se akarom!Fél évbe egyszer iszom és ilyen marha vagyok!áááá
2010. dec. 5. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:

:'D


Nyugi, én telefonáltam anno részegen :D Az sem volt kevésbé égő :D

Nézd, talán még összejöhettek :D

2010. dec. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyugi, lehet, hogy még össze is jössz vele. Ne szégyelld, mond meg neki, hogy kicsit ittál, elkapott az őszinteség.

Én örülnék, ha kapnék egy ilyen sms-t kár, hogy nem nekem írtad :P

2010. dec. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ennél is gázabb dolgot csináltam. Szerelmes vagyok a főnökömbe és egyszer egy depressziós napomon (hétvégén), amikor már úgy voltam vele, hogy nekem minden mindegy, felhívtam beszélgetni. Természetesen nem hülye és biztos rájött, mi a dörgés. Egy-két napig volt nagyon ciki, de most már egyáltalán nem, eszembe sem jut. Majd túléled te is.
2010. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

kriszti te vagy az?



mindjart vlaszolok, azt hittem komolyan gondoltad

2010. dec. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én felhívtam egy ismerősöm hasonló állapotban, hogy bemászott egy palotapincsi az ablakon (elsőn lakunk). Nem vicc, azóta is emlegeti. Persze, hogy kiröhögött.:D

Amúgy nyugi, magyarázd el neki, hogy részeg voltál, ennyi. Ha meg komolyan veszi, (ha azt írtad neki, hogy tetszik neked), és tetszel neki, akkor pozitív visszajelzést fogsz kapni.

2010. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!