Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szívbaj van rajtam mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívbaj van rajtam mit csináljak? Eléggé megijedtem!

Figyelt kérdés
Msn-en felvett egyszer valaki én ugye msn-en mindenkit visszajelölök, mert lehet, hogy egy barát aki csinálj új msn-t és ne töröljem le, aztán persze ha nem ismerem tiltom. Még régebben volt egy lány aki bejelölt mondta, hogy szerelmes belém és nagyon tetszek neki és, hogy járni szeretne velem, és, hogy mindig a suli előtt szokott nézni engem amikor ott állok. Én, akkor elmondtam neki, hogy én a fiúkat szeretem és írtam, hogy bocsi, és letiltottam. Most az egyik osztálytársam kapcsolt be megint egy lányt, aki azt mondta, hogy nagyon tetszem neki, és, hogy szeretne velem járni, őt is tájékoztattam és kiléptem. Az osztálytársam aki bekapcsolta, nem olyan, hogy szívasson engem ezt tudom. Szerintetek valaki szívat engem, vagy tényleg megijedhetek. Mit tegyek? Mi van ha tényleg igaz, bár nagyon-nagyon remélem, hogy csak valamelyik szívat.......
2010. dec. 5. 14:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
csak én nem értem, mi a probléma???
2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Lány vagy vagy fiú ?


Ha lány: Csak szopatnak


Ha fiú: Fúúj

2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
az h lányok érdeklődnek.. nem?
2010. dec. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
lány vagyok, bocsi az lemaradt
2010. dec. 5. 14:52
 5/12 A kérdező kommentje:
és a hibákért is bocsánat, alig tudok írni.....
2010. dec. 5. 14:53
 6/12 A kérdező kommentje:
most
2010. dec. 5. 14:53
 7/12 anonim ***** válasza:

de min kell megijedni??

ma már mindenki társkeresőnek használja a chatet, közösségi oldalakat

ha egyszer jól nézel ki, ezután is lesz ilyen

írd ki, hogy a fiúk érdeklenek

2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
szívatnak
2010. dec. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem használok társkeresőt, még csak 14 vagyok...
2010. dec. 5. 14:58
 10/12 A kérdező kommentje:
Na holnap megbeszélem a barátnőimmel, egyszer már szívattak egy sráccal, és ők voltak azok....tehát asszem most is ők :)
2010. dec. 5. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!