Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak vele? Hirtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele? Hirtelen megijedtem tőle.

Figyelt kérdés

Van egy 21 éves srác akivel nemrég ismerkedtem meg és már volt egy "randink", ma volt a második randink és konkrétan letámadott csókokkal.Nekem ez eleve új dolog, de nem is ez a lényeg. Voltunk egy könyvesboltban, ahol hirtelen Hitler- Mein Kampf "műve" után kezdett érdeklődni majd szóváltásba keveredett az eladóval (mint utólag kiderült, zsidó volt a hölgy), és a srác Hitlert védte.


Nem vagyok zsidó, de mégis elborzaszt a dolog, hogy valaki, és főleg hogy pont ő védi Hitlert. egyből másképp látom őt.


Szerintetek?


2011. aug. 10. 17:32
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
Talán keresned kellene valaki mást.
2011. aug. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Attól ijedtél meg, hogy a Mein Kampf-ot keresi? Mi van akkor, ha érdekli, hogy mi volt a szerző hátterében. Az meg, hogy védte egy dolog, lehet hogy az eladó alaptalan dolgokat állított (nem ez lenne az első)...
2011. aug. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
mindenkinek mas az erdeklodese... es a velemenye mindenre... senki nem lehet egyforma.. ugy uncsi lenne... es ha o meg Hitlerista ezt vagy elfogadod vagy meg nincs mit tovabb agyalnod, nos netalalkozz vele, bar szerintem ez hulyeseg ugyse o lesz a "igazi" akkor meg nem mindegy?!
2011. aug. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
nekem ennyi épp elég lett volna
2011. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

A fiút felejtsd el! Két okból is:


1. túl nyomulós és ez nem azt jelenti hogy ért a lányokhoz!


2. Ő egy szerencsétlen idióta akit megfertőzött a náci ideológia.

A mein kampf-ban sok marhaság is van ami gyűlöletre uszít csak de valójában semmi értelme.

Adolf Hitler kétség kívül karizmatikus egyéniség volt de egy idióta is! Azzal tett volna legjobbat a német népnek és a világnak is ha még a szovjet megtámadási parancs kiadása előtt meghal!

Amúgy meg volt egy etnikai problémája amit úgy oldott meg ahogy az emberi fajhoz tartozóknak semmilyen körülmények között nem szabad! A zsidókat az ókortól kezdve at egész történelem minden percében, majdnem minden nép és ország üldözte. Ez tény és ismerve a zsidó kultúra agresszivitását és a nem zsidókra vonatkozó nézeteit ezt talán meg is lehet érteni, de embereket, nőket és gyerekeket halomba mészárolni, azt nem lehet! Az megengedhetetlen, és tűzzel vassal üldözendő!!!

Emberek vagyunk és egy erdészeti problémát kilövetéssel megoldani meg lehet, de egy etnikait semmiképp, főleg úgy, hogy az áldozatok jó része csak annyira volt zsidó, mint a többi állampolgár!!!


Ennek a fiúnak az elméjét nagyon beszennyezte a neonácizmus, ez pedig nagyon veszélyes! Bár az előbb humanizmust emlegettem, de talán a hasonló véleményen lévő és már menthetetlen fiatalokat jobb lenne nem a társadalomban tudni!!!!


A fanatizmus mindig buta, mert mellőzi a gondolkodást, és ezért nagyon veszélyes!!!


Szerintem szóba se állj többet a gyerekkel. De elmondhatod neki hogy miért. Megmondhatod, hogy embereket, nőket és gyerekeket kínozni és ölni nem fér bele a világképedbe!

Ennyi!

2011. aug. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:40


Az eladó egy szót sem szólt Hitlerről, a srác hozta fel a témát. Egy láncreakcióként- Magyarok-cigányok-Hitler..Meg Jobbikos..Úgyhogy én nem hiszem, hogy mernék kockáztatni.



Utolsó: Köszönöm szépen!

2011. aug. 10. 20:34
 7/24 anonim ***** válasza:
79%

JAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Ha jobbikos,itt a válasz a kérdésedre.

Aki jobbikos az mind "hungarista".

Minden jobbikos utálja a zsidókat,és a cigányokat.Ráadásul mindíg kiálnak a véleményükért.

amúgy és is olvastam a Mein Kampf-ot,de ettől én még nem vagyok rosszember.Lehet,hogy csak érdekli a történelem,és behatóan akarja tanulmányozni.

2011. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Várok még további véleményeket
2011. aug. 12. 21:59
 9/24 anonim ***** válasza:
Hagyd őt minél előbb ijenek szokták ki irtani a családjukat.
2011. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:

most ezért elítéled a srácot mert érdekli a Main Kampf ?

Én borsodi vagyok és tudom mi az az elnyomás mikor az iskola falára fel van írva hogy mocskos magyarok,megfogtok dögleni meg stb...és a zsidó tanárok még jót is röhögnek ezen... utálom a zsidokat takarodjanak vissza az országukba!!!!én nem azt mondom hogy, helyes amit Hitler tett de vmilyen szinten igaza volt. A fiút fogadd el így vagy sehogy de ezek az emberek(ilyenek nagyrészt a barátaim is) kiálnak az igazukért ,hazaszeretőek és becsületesek.Ez a videó mindent elárul rólunk: http://www.youtube.com/watch?v=yKYetSNr8-M azért utálnak mindekt mert szeretjük a hazánkat.

2011. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!