Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, hogy könnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, hogy könnyebben elfelejtsem a fiút?

Figyelt kérdés
Én rontottam el és mindig azon jár az eszem, hogy milyen jól volt régebben mikor jól kijöttünk és hogy ha nem húzom a dolgot most milyen boldogok lehetnénk...miközben még csak 17 leszek szóval valószínűleg lesz még másik fiú, de úgy érzem nála jobbat nem találok..:/
2010. dec. 5. 17:07
 1/3 anonim válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok sajnos. Ha nem akarod elfelejteni, akkor nem is fogod! Próbáld úgy felfogni, hogy már nem lehet köztetek semmi. Az idő, hidd el, mindent helyretesz! Jobb ötletem nekem sincs... Én is ezzel próbálkozom most...

Remélem segíthettem :)

15/L

2010. dec. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ja és persze még ha te vagy a hibás, akkor se hibáztasd magad a kapcsolatotok elrontásáért, mert akkor csakis NEKED lesz rosszabb.

Előző voltam

2010. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idő nem old meg semmit.
2010. dec. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!