Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés

Párommal több mint 1 éve vagyunk együtt, és elég csúnyán szokott bánni velem mostanában, sokat veszekedünk és azt állítja, hogy mindenért én vagyok a hibás és közben meg ez nem igaz. A héten majdnem szakított velem, mert megunta, hogy mindig nyavalygok neki. Azután olyat tettem, amit nem kellett volna (öngyilkos akartam lenni) és tudta, meg látta is és elkezdett sírni. Én ebből azt vettem le, hogy szeret, de a viselkedése néha nem arra vall. Megkérdeztem tőle, hogy van-e más és azt mondta, hogy nincs. És azt is, hogy szeret-e, és mondta, hogy nem úgy mint régen, de szeret.Lehet még oly mint régen?

15/L


2010. dec. 5. 21:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem itt mindkét helyzetben probléma merült föl.. előszöris meg kell tanulni néha elviselni a másikat,nem mindig,de biztos vagyok benne hogy nem csak ő a hibás mindenben...öngyilkosságon meg semmiképpen ne gondolkozz,..túl értékes az életed ilyenhez.. és lehet hogy csak azért lesz veled mert azt hiszi hogy ha elhagy akkor öngyilkos leszel.. érdekből leni együtt pedig borzasztó.. és talán tényleg lehet hogy kicsit engedékenyebbnek kellene lenne pár dologban :P el kell gondolkodni azon,hogy mi a veszekedés kiváltóoka,és hogy kinek van igaza,aztán pedig kompromisszumot találni vveszekedés nélkül.. :) hajrá
2010. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nyugi van! MOst felkavartad őt az öngyilkossági kísérleteddel! Pont ő gondolhatja rólad, h te nem szereted őt, mert simán megölted volna magad... és nem is gondoltál arra, hogy ő is itt van neked.

MInden két emberen múlik. Még csak 15éves vagy, sok mindenre rá fogsz jönni az évek során, hogy mit hogyan kellett volna csinálni még anno. De ami a legfontosabb, hogy ne stresszeld túl az egészet, legyél higgadt.. kedves stb. és akkor ha szétárad benned a nyugalom, meg a kiegyensúlyozottság, akkor mer majd szeretni.

Te mernél egy olyan embert szeretni, aki bármikor kivetheti magát az ablakból????

2010. dec. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Moszuke ***** válasza:

lol:O

érzelmi zsarolással elérted, hogy még pár hétig/hónapig melletted maradjon:)

ügyes vagy:)

ne aggódj ha nem tudod mi az, ez a véredben van. ha fogalmad sincs róla mi az érzelmi zsarolás, akkor is alkalmazni még tökéletesen tudod...

és az is a véredben van, hogy folyton zsörtölődj vele.

ilyenek a nők.

22/f

2010. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy ezt csak azért mondta, mert megijedt, hogy tényleg ostobaságot csinálsz, de remélem nem így van, de bármi történjen ne csinálj semmi hülyeséget...
2010. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

15 évesen és más korosztályban sem kellene öngyilkossággal zsarolni másokat, főleg nem azért, hogy szeressenek...

Még annyi más fiú lehet és lesz is az életedben!!!

Ne legyél már kishitű...Az a szeretet amelyet csak azért tartanak fent, hogy a másiknak ne okozzanak fájdalmat, az már nem az igazi és hidd el neked sem esne jól, ha egy srác azzal zsarolna, hogy vele maradj, vagy lefeküdj vele, hogy mert, ha nem akkor Dunába ugrik!

Hagyd elmenni, ha már nem szeret...

2010. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Amúgy meg ha veszekedünk is, hülyeségeken...

És amúgy azért akartam öngyilkos lenni mert ha ő elhagy akkor végem van.

De, most hétvégén nála aludtam, és jó volt, mostmár kezdem érezni a szeretetét jobban, nem tudom, hogy mért volt ez...

2010. dec. 5. 21:17
 7/12 Moszuke ***** válasza:
de hülye vagy.. remélem meghalsz mihamarabb.. undorító vagy.
2010. dec. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszi.

miért is vagyok hülye?

2010. dec. 5. 21:19
 9/12 A kérdező kommentje:

Amúgy én vagyok neki az első barátnője, és lehet hogy azért iylen mert nem tudja, hogy kell bánni a nőkkel. :)

De am ez annyira nem zavar, hogy tapasztalatlan.

Amúgy 18 éves, elég félénk volt, itt is én léptem, és először csak msn-en mert velem erről beszélgetni, hogy velem akar lenni. :)

2010. dec. 5. 21:22
 10/12 anonim ***** válasza:

15 évesen szerintem te sem vagy még elég tapasztalt...

A 18 éves barátodat pedig csak kínzod...Egy hülye hisztis kis pics@ lehetsz, úgy 85-ös IQ-val...

Szeretetéhes kis perszóna vagy...Nem tudja hogyan kell bánni a lányokkal?! Miért Te tudod, hogy hogyan kell bánni a fiúkkal?! Nekem nem úgy tűnik...

És pont ezért olyan frusztráltak a mai fiatalok, mert a gőgös kis szaros hisztis pics@k jönnek, hogy nem tudjuk hogyan kell bánni a lányokkal...Nyafiztok, meg hisztiztek és csak saját magatokat szeretitek!!!

2010. dec. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!