Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akkor most mi legyen? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most mi legyen? Vajon szeret vagy játszik velem?

Figyelt kérdés
Ismerek egy fiút pár hónapja. Nem jöttünk össze de nekem nagyon tetszik. Sokszor járt már nálam és folyton engem néz amikor azt hiszi nem látom. Ajándékot is akar nekem adni, de most külföldön van, így nem tudunk találkozni pár hete. Folyton mosolyog amikor velem van, de amikor egyszer beszélgettem vele interneten, azt írta hogy ne fárasszam, mert finoman tudni akartam hogy mit érez. Akkor most mit érez? Vajon tetszem neki? Tanácstalan vagyok...
2011. aug. 13. 20:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ha 13 éves, akkor lehet, hogy nem meri bevallani, hogy tetszel neki. Ha 18 éves, akkor viszont fogadd el a válaszát. Ha nagyon akar valamit, majd szól.
2011. aug. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok :) és ő is 14
2011. aug. 13. 20:26
 3/31 anonim ***** válasza:
Vagy csak szexelni akar. Vagy nem tudja h mit akar. Vagy mást szeret és elszánta magát arra a lányra. Vagy ha fiatal akk élvezni akarja az életet. Vagy tetszessz neki de a stílusod nem jön be. Remélem egy kicsit segítettem. :)
2011. aug. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Tudom hogy más lányt nem szeret... Az anyja is azt mondta hogy a többi lány olyan.... Nem mondom ki mert csúnya meg minden és a srác azt mondta hogy örül hogy megismert... De ha arról kérdezem finomaan hogy tetszem-e neki akkor kibúvókat keres... Élőben pedig bámul és folyton mosolyog rám...
2011. aug. 13. 20:34
 5/31 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vok. A fiúk, ha szerelmesek egy lányba senkinek se mondják max nagyon jó haveroknak az más ha szexi a csaj. Kérdezd meg élőbe úgy hogy csillogó szemekkel nézel rá. *.* Talán beválik. De az is lehet hogy vmiért szégyelne veled járni. :( 15/F
2011. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom... De a fentiek alapján lehet nála esélyem??
2011. aug. 13. 20:58
 7/31 anonim ***** válasza:
Igen, de nem biztos. Én egyszer egy lánnyal szemeztem a suliba, de amikor bepróbálkoztam mindent elvesztettem. :( De ha mosolyog akk végülis igen. Csak ugye serdülőkorban vagyunk így kiszámíthatatlan. De sztem igen csak meg kell tudni mi a gyenge pontja. Azaz mi az ami miatt egy kicsit bejösz neki. :)
2011. aug. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ha lehet kettesben beszéljetek. Mit akarsz neki mondani?
2011. aug. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Csak a tudtára akarom hozni hogy tetszik nekem és meg akarom tudni hogy tetszem-e neki. De persze nem szó szerint így kimondani neki hanem valahogy finoman akarom a tudtára hozni
2011. aug. 14. 08:15
 10/31 anonim ***** válasza:
Ja hogy még nem tudja. XD Akk az egész sztori más jelentést kap. De hogy kérdezdet meg finoman h mit érez irántad?
2011. aug. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!