Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik ezek a kuponos ötletek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik ezek a kuponos ötletek a pasiknak?

Figyelt kérdés
Hogy néz ki az ilyen, és milyen ötleteket lehet beleírni? Nagyon nem vágom:D Esetleg egy minta?:D
2010. dec. 5. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a dolog unisex. Egyébként nekem eddig úgy jött át, hogy különböző "szolgáltatásokat" írsz egy-egy kuponra, amit az elkövetkezőkben a párod beválthat.


De aztán lehet, hogy az egészet rosszul képzeltem el...

2010. dec. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, én is így képzeltem el, de eléggé szegényes vagyon ötletek táján:S

kb mennyi ilyen kupont tartalmazzon?

2010. dec. 5. 23:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Ahány ötleted van és szívesen végre is hajtod. Ha olyan kapcsolatban vagytok, hogy néha szívjátok egymás vérét (ez alatt azt értem, hogy piszkáljátok egymást, szóval semmi Twilightos vonulat), akkor poénosabb ötleteket is be lehet írni. Vagy olyanokat, amiket már kért, de nem voltál hajlandó meglépni... Csak, ha szextémán belül maradva össze lehet írni rengeteget. De ahhoz, hogy ennek súlya, értéke legyen, saját ötleteket kell használnod.


Gondolom szoktatok azért szexről beszélgetni, szóval annyira ötlethiányában csak nem lehetsz.

2010. dec. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs fantáziád, akkor inkább ne csináld. Valahonnan másolva hiteltelen lenne.


Gondolj arra, hogy mit csinálnál vele szívesen bármikor, mi az, amit ő szeret csinálni veled, és te is élvezed. Ilyeneket vegyél bele, és legyen legalább egy saját ötleted is!

Olyat szerintem ne írj, ami új, és nem tudod, hogy hogyan tetszene, inkább legyenek jól bevált, örömteli dolgok.


Ha gondolod, azért privátban megírom neked, hogy én mit kapnék szívesen, de én nem a pasid vagyok, különbözőek a vágyaink valószínűleg, szóval max. utolsó szalmaszálnak.

2010. dec. 6. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
leginkább egy mintára lenne szükségem, kézzel írjam, vagy nyomtassam? mekkora legyen? ilyenre gondoltam, az ötletek majd jönnek :D
2010. dec. 6. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kézzel autentikusabb.

Ha tudsz venni valami kis noteszlapos füzetkét, akkor olyanba jó lesz. Vagy pl. vannak most ezek a fém díszdobozos óvszerek, vágsz cetliket, amik abba elférnek, és arra írsz ilyeneket:

- 1 felláció mosdás után, szájbaélvezéssel

- 1 kézimunka élvezésig

- 1 sztriptíz nálam este, zenével

- 1 lemosdatás a zuhanyzóban

- 1 olajos masszázs

- 1 liter tejberizs főzése csak kötényben, közben lehet fogdosni

...

Írj felhasználási feltételeket, hogy csak akkor válthatók be, ha amúgy rendesen megkapod te is a magadét, de akkor bármikor. :)

2010. dec. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

uhh, köszi a tippeket, de azt hiszem, h rájöttem, mi még nem vagyunk "ilyen szinten" XD

szex már volt, de...egyelőre hanyagolom :)

zöld pacsi mdkinek ;)

2010. dec. 8. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!