Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet azt "tulelni" ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet azt "tulelni" ha kiszerettek beloled?

Figyelt kérdés
Masfel ev utan a baratom(31)kiszeretett belolem,es szakitott velem. Azt mondta minden rendben van velem,es senkit sem talalt de mar nem szeret es igy nem tud boldogga tenni. Egy nagyon oszinte ember de en ezt nem tudom elfogadni,mert 1 evig megvolt orulve ertem..azt mondta mindig hogy ha en nem leszek neki aki senki mert megorul ertem...aztan kiszeret? Lehetseges?
2010. dec. 6. 12:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha en nem leszek neki, akkor senki(elirtam) .
2010. dec. 6. 12:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezek szerint sajnos igen. Lesz más. Az életbről annyit érdemes megtanulni, hogy: "Mindíg megy tovább"
2010. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondogatta én vagyok a mindene, ha nem lennék meghalna, aztán egy éjszaka soká ment haza hívtam nem vette fel, aztán órák után visszahívott hogy kocsmába volt én kiakadtam, veszekdtünk és szakított velem,aztmondta már nem az vagyok akinek megismert, már nem szeret...részegen. Két és fél év után.
2010. dec. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Férfiaktól ne várjatok túl sokat :) Hiába mondogatják, hogy így imádlak, úgy imádlak, csak a pillanatnyi igényeiket elégítjük ki, és ha ez egy idő után nem elég nekik, eltűnnek a balfenéken. Nekik nem ugyanazt jelenti a szerelem, mint nekünk. Egy ideig jól érzik magukat velünk, de később nem leszünk elég jók, és ahelyett, hogy maradnának keresnek egy új csajt. Ez van. És az a leggázabb, hogy ez nekik teljesen normális felfogás :) Hogy nem kell túlkomplikálni a szerelmet.

Én lassan azt érzem, hogy egyedül számunkra létezik az a rózsaszín felhő, hogy szerelem, nekik meg marad a szimpla szex, meg az a tudat, hogy van nőjük...

2010. dec. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Na persze...szegény nők!:))))))
2010. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van ilyen és majd úgy tudod túlélni, ha beléd szeret más és kölcsönös lesz. Ismerkedj!
2010. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Ez óriási nagy butaság,hogy a férfiaknál nincs "rózsaszín köd" és csak a szexre mennek... Lehetséges,hogy bőven előfordul az olyan férfi akinek a farkazás a fontos mellette meg van egy kis szerelem,szeretet de fordított esetben amelyik férfi nem ilyen azt meg a barátnője dobja...

Majdnem 4 év után hagyott el a barátnőm,mert már nem érezte irántam a szerelmet pedig huhúú ő mennyire szerelmes volt mindig belém.... Akkor,hogy is van ez ? Én meg már 4 hete vizesre sírom a párnát minden este és csak azután tudok elaludni mert semmi előjele és gond nem volt köztünk! Tátott szájjal érthetetlenül van mindenki,hogy az én kapcsolatom tönkre ment ? Mások is látták,soha nem veszekedtünk nem volt semmi nézeteltérésünk és mindent megtudtunk közösen oldani... MINDENT. Én már őt akartam örökre magamnak.. Ami harmónia és kiegyensúlyozottság volt a kapcsolatunkban eszméletlen.. Mint a mesébe!

Tehát ez már egyértelművé vált számomra amelyik fickó,nagyon romantikus,erős szerelmet és szeretetet ad a nőnek onnan a nő fog hamarabb lelépni mert nincs ebben semmi különleges és extra,biztos ez okozza a szakítás iránti késztetést!

2015. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!