Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek szóljak a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szóljak a srácnak, figyelmeztessem? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt,aki egyértelműen kijelentette,hogy nem akar kapcsolatot egyik fiúval sem,akármennyire kedveli,bejön neki, akkor sem!

Van egy fiú,aki ennek ellenére ráhajtott erre a lányra,tuti hogy még mindig reménykedik!Szerintetek szóljak a fiúnak,hogy felesleges fáradoznia a lány "kegyeiért"?


2010. dec. 6. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha valaki az én életembe próbálna így beleavatkozni (lennék akár a lány, akár a fiú helyében), jól fenéken billenteném, hogy foglalkozzon a saját dolgával.

Általában az szokott a legrosszabbul járni, aki így bekavar. Főleg, ha véletlenül a lánynak esetleg megváltozik a véleménye és mégis összejön a fiúval.

2010. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hagyd, már csak azért is, mert mindenki a saját hibáiból tanul, és te így tudod leginkább segíteni a srácot akinek szólnál.
2010. dec. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

NE SZÓLJ!

Honnan tudod, hogy a lány pl. nem gondolja meg magát,nem tetszik meg neki annyira ez a srác?

Meg aztán, ha el is mondanád a srácnak, egy szerelmes ember se lát, se hall, biztos majd ad egy kívülálló szavára!

Te jönnél ki úgy az egészből, hogy micsoda sz.arkavaró vagy.

2010. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne szolj senkinek semmit.

18 f/karpatalja

2010. dec. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kavarj sz@rt, én is azt mondom.
2010. dec. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem én pl: csak akkor szolnék neki ha nagyon jóban lennék vele de ha csak haver nem

(már mentettem meg így fiút a csalódástól de én nagyon nagyon jóban voltam vele)

2010. dec. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!