Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség kéne.! Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne.! Mit tegyek? Fura érzések.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy körülbelül egy hónapja szakítottam a volt párommal, de már régebben terveztem (már nem szerettem)...ismerkedtem több sráccal is, de egyik sem fogott meg igazán! És múlt héten ráakadtam egy srácra a neten( a melóban már láttam) és a pillanat hevében írtam neki, higy látásból ismerem..stb. Bejelöltük egymást, és 1-2napjára ennek megírtam neki, hogy bírom...Fúú, el sem hiszem, hogy ilyet csináltam! Azóta is irogatunk, egyre közelebbkerülünk egymáshoz, bár még nem tudtunk találkozni...ma írt, hogy egy másik csaj is akar tőle valamit...de hogy ő őszinte szeretne velem lenni merthogy kitudja mit hoz a jövő. Mennyi esélyem lehet ezek után? Vagy mit tegyek? Ha megírom neki, hogy lehangolt az, hogy más csajszi is irogat neki, az jó ötlet? Legyen tisztában az érzéseimmel...és írtam neki, hogy ez csakis az ő dolga, rajta múlik a dolog és hogy nem tartozik nekem semmivel, hisz nem vagyunk együtt...egyszerüen azt sem értem, hogy lehetek féltékeny, hisz nem is ismerem még rendesen...Tudna nekem valaki segíteni?:)

Köszönöm


2010. dec. 7. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
23/L
2010. dec. 7. 14:22
 2/3 anonim ***** válasza:

hát folytasd tovább vele az ismerkedést.mond meg neki,hogy érzel iránta valamit,de nem tudod teljesen hogy mit is....

és ha esetleg a másik lányt választani mihamarabb hagyd abba mert nagyon fog fájni :S

volt hasonló esetben részem

2010. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen? Voltál? És hogyan tetted túl magad rajta?

Hát írtam neki, hogy kicsit elszomorított a tudat, hogy más is közeledik hozzá, és azt írta vissza hogy nincs okom szomorúnak lenni. És hogy szombaton talizunk és meglátjuk mit hozunk ki egymásból...szóval kedves volt meg találkozni is akar...Jajj, csak lennék magabiztosabb!!

2010. dec. 7. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!