Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekel a véleményetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Blackprincess kérdése:

Érdekel a véleményetek szerintetek mit érez irántam valamit? Bövebben lent.

Figyelt kérdés
Nah szoval együtt vagyok 3 éve a párommal és megvagyok örülve a sogornője öccséért Zsoltért.Én 18 vagyok ö pedig 20.Mikor elöször megláttam azota vágyom rá.A páromhoz nagyon kötödök de már nem szerelemböl szeretem de most ebbe nem akarok belemenni.Zsoltinak szintén kapcsolata van de ö azt mondja mindenkinek hogy csak azért van a lánnyal hogy szexeljen vele.Én tudom hogy tetszem neki nem ezzel van a gond hanem azt nem tudom hogy ö is azt érzi e irántam amit én ö iránt én ugy érzem beleszerettem mostanában egyfolytába rá gondolok vágyom rá borzasztóan.Mikor náluk vagyunk érzem és tudom hogy néz engem.Már többször is flörtölt velem(beszól dolgokat).Viszamondták nekem hogy Zsolti azt mondta hogy öszejönne velem csak hülyén jönne ki párom szüleinél hogy zsolti "elvett" engem a páromtol és ö lenne a rossz.És biztos vagyok benne hogy ezér nem kezdeményez is nálam komolyabban.A lényeg hogy én tudom hogy vele minden más lenne ö azt az életet adná nekem amira szükségem van 3 éve vágyom arra hpgy megcsokoljon hogy megöleljen.Nem hiszem hogy ö is ezt érezné irántam vagyis lehet hogy igy van de nem tudom elhinni.Mert akkor mér van együtt abarátnöjével mér nem kezdeményez ajhh segitsetek:(
2010. dec. 7. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
81%

Ha érez is elég hülyén jönne ki, ha összejönnétek.

Van egy szabály, hogy házinyúlra nem lövünk, és ez itt különösen érvényes. Ha összejönnél a sógora öccsével, tuti,hogy az egész családot magatokra haragítanátok. Miért nem gondolkodtál 3 évvel korábban, akkor még lehetett volna lépni, most már elég necces.

2010. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát jól kib*sznál a pároddal mellesleg aki nem a legjobb barátod az nem is tartana gerincesnek...
2010. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!