Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon tényleg érezhet valamit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg érezhet valamit irántam a fiú? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Egy jó barátról van szó.. Nekem mindig is tetszett,de az utolsó jó pár hétben elkezdett félreérthető dolgokat írni..

Olyanokat,hogy engem egyre jobban kedvel.

(Meséltem neki,hogy múltkor úgy köszönt nekem egy óvódás,hogy csókolom )Aztán mondta,hogy ő is úgy köszönne,hogy "CSÓKOLLAK" (Erre mondtam,hogy ha te mondod) Azt írta vissza,hogy akkor is "CSÓKOLLAK:)"

Mikor azt írtam,hogy pill,azt írta"várni foglak csillagom" Mikor írtam,hogy vagyok..Arra azt írta,hogy "már hiányoztál:)" (Mivel pici vagyok,ezért picur a becenevem) Azt írta,hogy "Add ide a picurt"

"SZERETLEK picur"(Erre azt írtam,biztos rossz helyre írtad :P XD)Azt írta vissza,hogy :O,:),:S (Kérdeztem mi a baj?) Azt írta semmi,csak volt egy őrült gondolata..(Mondtam neki,hogy "mondd el:)" Erre azt írta,hogy "nem szeretné... majd ha lesz rá megfelelő alkalom:)Akkor bemásolta a Children Of Distance-Emlékk ez rám.cimű számából pár sort..Tegnap el is küldte nekem a számot.. Akkor úgy köszönt el egyik nap,hogy "Szia,légy jó vigyázz magadra:)(L):$XD"

"Kivételesen jó barát vagy,számomra még több:$"(Múltkor miután nem vettem komolyan ezt,megkérdeztem mit ért a több alatt,erre azt kaptam válasznak,hogy"olyan jó barát vagyok akivel még egy éjszakát is átlehet beszélni ezt értette ez alatt.. De most újra ezt írta,hogy" jó barát vagyok számára még több:$"

"Ő nem igazán foglalkozik a tesóival,mert neki ott van az amit űz,a barátok,meg én:$"

(Megkérdeztem tőle,hogy mostanában miért ilyen "csendes"hisz ő nem egészen ien)

A válasz:"nem tudom..van egy különös érzése,egy illető iránt..(Kérdeztem ,hogy ki az?:D) Azt írta erre"sajna az még titok de majd te tudod meg elsőnek :)De az az érzés nagyon érdekes :):$ (kérdeztem: elsőnek..? nagyon érdekes az mit takar?:D Válasza:majd megtudod:):$

Tegnap előtt ezt írta"Szeretlek picur(L)annyira hiányzol(L) " (Én szóhoz se jutott,de végül kinyögtem ennyit,hogy "tessék?:O"mi?:O

Azt írta,vissza,hogy "semmike:$csak idéztem :)



Szerintetek? Ti mit vontok le ebből?


2011. febr. 10. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Közeledne hzzád, de nem hagyod. Többet szeretne mint barátságot, te meg kéreted kicsit magadat :D kb ennyi :)
2011. febr. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kéretem magam.. Csak félek,hogy ő is átver..:S
2011. febr. 10. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
a gyerek meleg ez nem vitás
2011. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért nem lehet normális választ adni?
2011. febr. 10. 19:57
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális választ csak normális kérdésre lehet adni.

...ja és tanulj meg "emoticonok" nélkül, tagoltan írni!

Ez a firkálmányod úgy néz ki mint valami bash script

2011. febr. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!