Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érez irántam valamit, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez irántam valamit, vagy csak szórakozik? Már egy éve tart ez a se veled- se nélküled kapcsolat. Én nagyon szeretem. :S Pénteken lesz egy buli, ahol Ő is ott lesz. Szerintetek mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!  Van egy srác, akit másfél éve nagyon szeretek. Kezdetben csak msn-eztünk jó sokat, kamoztunk és bókolgatott. Középsuliba kerültem és valami csoda folytán nagyon jóba lettem egyik legjobb haverjával és szépen lassan a baráti körünk kezdett ugyanaz lenni. Négyszer „kavartunk” bulikban. Kettő után azt mondta felejtsük el azt ami történt és hogy ő nem akar hosszú kapcsolatot és nem szeretné elrontani nekem, mert tudja, hogy én igen. Nehezen de elfogadtam. Azt tudni kell, hogy már nem tudunk normálisan beszélni egymással msn-en…már jóformán mindig kiakasztjuk egymást, felhúzzuk, veszekszünk vagy ilyesmi. Már leszoktunk arról, hogy egymásra írjunk. Viszont a baráti társaság révén gyakran szoktunk ott lenni ugyanabban a buliban. Ilyenkor vagy az van, hogy ő kavar valakivel én meg úgy teszek mint akit nem érdekel és megpróbálok nem foglalkozni vele, vagy pedig én kavarok valakivel (viszont ilyenkor sose állom meg, hogy ne keressem Őt a szememmel) és ő tesz úgy, mintha nem érdekelné…de szoktam látni, hogy néz, vagy mások mondják nekem. Ha hozzászólok normális. Múltkor ő is hazajött velünk, holott máskor kerül. Van, hogy a közös barátoknak lenyomorékoz és szánalmasnak nevez (legjobb haverja mondta, hogy nem érti és krédezte is tőle, hogy miért mondja mikor nem is vagyok…erre Ő nem mondd rá semmit), de már volt olyan nem is olyan régen (egy-két hónapja), hogy közös társasággal mentünk bulizni. Én kicsit részeg voltam :S és a közös baráttal hátul mentünk nevettünk egymásba karoltunk… Ő elöttünk ment, és uncsitesóm odament mellé…látta rajta, hogy tiszta ideges, meg mintha szomorú lenne. Kérdezte tőle mi a baja. Végülis kinyögte, hogy idegesítem, hogy a haverommal vagyok és nem vele és nagy nehezen kinyögte, hogy érdeklem. Aztán buliban kérdezte tőle uncsim, miért nem táncol velem. Azt monda, hogy elrontottam és táncolgassak csak a haverommal (aki csak barát és ezt Ő is jól tudja). Aztán egyszer csak rám írt egy hülye indokkal. Nem beszéltünk sokat…mert nem igen írtam vissza neki (féltem, hogy megint megbánt) és azt írta végül, hogy: na jólvan hagylak, látom zavarlak…vagy csak utálsz. :DD Én pedig: ajh senkise utál. Azóta egy buliban beszéltünk egy két szót. Az utolsó „kavarásunk” lassan négy hónapja volt. Akkor úgy éreztem, hogy szeret…annyira más volt mint máskor. Csak miattam visszajött a haverjával a buliba miután leléptek. Köszönésnél nem tudta, hogy mit csináljon(zavarban volt), haverja szólt neki, hogy elköszönni kifog? Aztán megcsókolt és ők balra mi jobbra. :S Egyik barátom mondta, hogy a srácot is dobták anno és nagyon rosszul érintette. Szerintetek ezért viselkedik így velem? Pénteken megint lesz egy buli…ott lesz. Lépnem kellene valamit, hogy tisztázzuk a dolgokat (miért bánt szóban…miért mondd mást mint amit tesz? csak szórakozik-e?) Nagyon szeretem. Szerintetek mit tegyek? A hülyeségektől kíméljetek meg légy szíves! 


L/17 (a srác is ennyi idős)


2011. jún. 26. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:
hát akkor már biztos érez, hogyha idegesítette, hogy mással vagy.. szóval hajrá mindent bele :) !!
2011. jún. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!