Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni hogy az enyém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni hogy az enyém legyen az a fiú aki nagyon tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú és nagyon belezúgtam, nem is olyan régen megkértem a barátnőmet hogy mondja meg neki, aztán egy jó darabig rám se nézett és nem is köszönt.

Most valahogy úgy érzem hogy közelebb kerültem hozzá, ma is rám nézett és mosolygott és már nem is pirulok el annyira ha a közelében vagyok.Nagyon nagy hülyeség hogy így érzem?


2010. dec. 7. 18:22
 1/7 anonim ***** válasza:
hívd félre beszélgetni és suli után találkozzatok, és smárold le.
2010. dec. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem, de ien esetekben ne a baratnodet kuld oda, mert ienkor altalaban az szokott lenni h a baratno lecsap a pasira, v a pasi a baratnore.... amugy meg hivd el 1 teara, s mond neki hogy nagyon kedveled, meg h naon cuki, meg iesmi...
2010. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Na pasizz, tanulj! Apád
2010. dec. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy "enyém"?

Milyen jogon akarod birtokolni? Ilyen hozzáállással sosem lesz a "tiéd"...

2010. dec. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor hogy megszerezzem?? hallotam olyat hogy ha leírod egy lapra hogy mit szeretnél és hozzá időt hogy mikorra és csak egyszer bízol benne akkor valóra válik...de nem tudom hogy igaz-e :S
2010. dec. 7. 18:43
 6/7 anonim ***** válasza:
láttad már A Titok címü filmet? Ha nem akkor nézd meg és mondd el, hogy sikerrel jártál e. Én még nempróbáltam komolyabban ezt de már muszály :)
2010. dec. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvan, erőt veszek magamon hétvégén és megnézem
2010. dec. 7. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!