Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » *ha ott vok nála nem foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoleda kérdése:

*ha ott vok nála nem foglalkozik azzal hogy ott vok vagy tv vagy gépezik vagy csendben van *nincs témája *nem érdeklödik *nem kiváncsiskodik *nem kérdez *mindenre azt mondja nemtom. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

*vagy mondjak én vmit

*vagy kérdezzek

*de semmit nem mond

*ha gondolkozik is valamin nem mondja ell hogy min

*ez zavar..

mit tegyek?


2011. jan. 29. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
rosszul választottál.megváltozni majd akkor akar esetleg ha késő lessz.
2011. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
mit választottam rosszul??
2011. jan. 29. 11:53
 3/10 anonim ***** válasza:
embert párnak, keress egy másikat
2011. jan. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem megy olyan könnyen :\\ nagyon bele szerettem :( kell nekem és valahogy meg akarom változtatni :\\ tudom hogy ö is szeret csak tudnám hogy változhatna meg értem :\\
2011. jan. 29. 12:03
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha nem akar veled beszélgetni sem, akkor nem is szeret szerintem rohadtul nem érdekled, és ő ezt ki is mutatja (amikor ott vagy le se szarja a fejed ).. és ezt v.szeg azér csinálja mer nem meri neked szavakkal elmondani..

szakíts vele.

2011. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az lessz most... köszi szépen :))
2011. jan. 29. 12:30
 7/10 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a nők megakarják változtatni a férfit, de nem fog menni, mert a férfi nem változik.


Másik baj hogy a nőket nem akarják a férfiak megváltoztatni, de a nők mindig változnak.


Remélem érted mire akarok kilyukadni.

2011. jan. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem nagyon de selytem :))
2011. jan. 29. 13:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Kicsim, hagyd ott azt a fiút!
2011. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
bocsi de csajról volt szó és még azóta is vele vagyok :) sok a viszály de rá jöttem és ö is el mondta hogy az anyja tiltsa töllem...nem engedi hogy sokat legyünk eggyütt.. minden másnap5 óra max. nemtudom ezt hogy változtathatnám meg már 3 hónapja vagyok vele és az anyja ilyen :(
2011. ápr. 10. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!