Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csajozzak? Nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csajozzak? Nem vagyok bulizós típus de nem értek hozzá.

Figyelt kérdés
Nem vagyok valami bulizós fajta és nem tom pl hogy szólítsak le valakit. Azt is szeretném tudni hogy pl hogy jeleznek a csajok vagy hogy mutatják ki ha nem bánnák ha leszólítanám.Külsőre van nálam rosszabb is.Segíítsetek fiúk lányok eggyaránt . 17/f
2010. dec. 7. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:

már írtuk többször, nemzetközi egyezményes jelzés ha fél lábor ugrál és közben a fejét vakarja

-- na ilyenkor ismerkedni akar, tudhatod, nyugodtan pározhatsz vele


vagy mi másra gondoltál ?

2010. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bízz magadban ember, legyél tökös, menj oda a csajokhoz. Ennyi.
2010. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha elpirul, mikor hozzászólsz, és zavartan beszél -bejössz neki.

Ha lesüti a szemét, és babrálja a ruháját - bejössz neki.

Ha mindig mosolyog, mikor veled beszél, érdeklődve hallgat - bejössz neki.

több nemjut eszembe

2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Odamész a csaj elé és megkérdezed: "Lukad milyen?" ha nem küld el kurv@ meleg éghajlatra nyerő vagy :D
2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
így van, legyél tökös, menj oda és kérdezd meg, h leszop-e ... ennyi, aztán ha bejössz neki, úgyis leszop, ez egy jó mérce
2010. dec. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Odamész és: "Szia kislány, nagylánnyá tegyelek??" :)
2010. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem lehetne normálisan. azoknak akik normálisan válaszoltak köszönöm
2010. dec. 7. 20:06
 8/9 anonim ***** válasza:
próbálj szemezni avval a lánnyal aki tetszik majd hivd meg valamijen italra(ha ö is belemegy a szemezésben)közbe legyél laza mosojogly dicsérd meg h szép a szeme legyél vicces de ne vidd tulzásba
2010. dec. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Maszk válasza:
Csö menny oda hozzá és mosolyal a képeden szólotsd le.Ha elpirul vagy valami olyat tesz ami furcsa neked , bejösz neki tuti.Én már eléggé tapasztalt vagyok halgass rám. 19/f
2010. dec. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!