Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Szombaton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Szombaton egész nap egyedül leszek itthon!

Figyelt kérdés
A barátom azt mondja, nem ér rá, mert hétfőn dolgozatot írnak, és tanulnia kell. Barátnőim szintén nem érnek rá.:S Mit csináljak? Be fogok kattanni a magánytól. A barátomat még talán kicsit húzom, hogy tanulhatunk együtt is, nekem is doga jövő héten egy tantárgyból, amihez hülye vagyok, ő meg nem. Ötletek?
2010. dec. 8. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez hogy jön ebbe a kategóriába?
2010. dec. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, miért a Szerelem, szex rovatba írtad a kérdést? Mi felé tartanak a gondolataid, hogy ide került? :)
2010. dec. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert a párkapcsolatomról szól? [részben]
2010. dec. 8. 17:25
 4/14 A kérdező kommentje:
A valószínűsíthető EGYES osztályzatú matekdoga felé tartanak, meg afelé, hogy vegyem rá a barátomat, hogy eljöjjön, és együtt tanuljunk.
2010. dec. 8. 17:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Foglald el magad. VÁlaszolgass gyakorikérdéseken.
2010. dec. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem írhatok egyest matekból...És nem bírok ki 3 hetet a pasim társasága nélkül.:S
2010. dec. 8. 17:28
 7/14 anonim ***** válasza:
Főzzél valamit.
2010. dec. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Minek főzzek, ha úgysem eszi meg senki? Anyám vasárnap reggel jön haza csak, gyakorlatilag péntek estétől vasárnap reggelig leszek tök egyedül...:S
2010. dec. 8. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:

Olvass, menj el moziba, nézz TV-t...

Elég fura, hogy ezekhez tippeket kell adni. Te ennyire lógsz a barátodon, hogy pár nap magánytól már bekattansz?

2010. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Takaríts ki a házban, anyu biztos örülne, ha arra jönne haza, hogy le vannak pucolva az ablakok, porszívózás is volt, portörlés, tiszta függönyök, tiszta ágynemű, rakj rendet. Én biztos ezt tenném, és 0-24-ben üvöltene valami eszeveszett metál zene. :D

Vagy menj el bringázni, futni, nemtom. :)

2010. dec. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!