Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokat vagyok egyedül, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat vagyok egyedül, van barátom, de szerintem le vagyok tojva. Mit tegyek? Miért nincs egy olyan valaki, akivel néha, hosszabb szabadnapokon mehetnék valahova?

Figyelt kérdés

Sehol nem voltam a pár nap alatt, pedig nem így képzeltem el. Barátom minden nap dolgozott, délután meg filmezett. Nekem írogatott a filmekről, hogy mit nézzek, mit talált nekem. Ezzel semmi baj, de már unom az itthon ücsörgést,filmezést. Nincs kihez szólnom és szerettem volna elmenni valamerre, mert volt rá időm. Rájöttem, hogy neki az a pihenés, ha filmezik vagy kocsmázik hétvégén. 3 év alatt nem is voltunk igazán sehol. Engem érdekelnének a sétálások, kirándulások, ilyesmik. Benne van egy szervezetben, ami miatt alig van szabad ideje, ritkán találkozunk, hetente 1-2 alkalommal. Mostanában ez hétvégére esik, akkor mindig inni megy. Ittasan rajtam vezeti le a feszültséget, velem veszekszik dolgokon, bunkó. Általában nem emlékszik ezekre, vagyis rosszul emlékszik a dolgokra és én vagyok a hülye, mert én tudom rosszul, aki nem is ivott... Ha itt vagyunk nálam, akkor is filmezés megy, amit UNOK! Ha valakivel vagyok, nem egy helyben, kussban akarok üldögélni vagy zabálni...Egyedül lakom teljesen. Örülök neki, de hiányzik, hogy kimozduljak itthonról pár órát. Egyedül nem jó sétálni, nem jó semmi, meg nem is érdekel. Kezdek agresszívvé és dilissé válni a magánytól. A telefonom nem jó és nincs is feltöltve, hogy akár egy sms-t küldjek valakinek. Ez az utolsó pihenőnap és zavar, hogy a semmivel (max. házimunkával) pocsékoltam el a többit is. Hétköznap is egyedül vagyok, ilyenkor legalább történne valami, de nem! Így nincs is értelme léteznem...Vagyok a semmiben...

Azt sem értem, ha ő azt mondta,hogy nem bánja, hogy arra a szervezetre tölti az idejét és költi a pénzét, mert fontos neki, akkor minek vagyunk együtt? Semmire nem ad értelmes választ. Múltkor azt mondta, hogy este voltam egy helyen, hárman állították, mikor fényképet is mutatott nekik rólam. Mondtam, hogy akkor ezek vakok, mert oda be nem teszem a lábam, az biztos. Még a közelében sem jártam a helynek. Ő azt mondta, hogy nem érdekli, hogy voltam-e ott, és ez volt a terelőválasz vagy mi, mikor rákérdeztem, hogy kinek hisz. Párszor az előző mondatot elismételte, aztán kinyögte, hogy senki nem hisz, főleg nekem nem... Csodálkozott, ha ezután bunkó lettem vele, mert hazugnak tart.

Most itt bőgök, mert már elegem van abból, hogy azon gondolkodok, mi a sz@rt csináljak, hogy vidámabban teljenek a napjaim. Elégedjek meg a filmnézéssel, egész napos semmittevéssel, mert egyedül tényleg már nincs kedvem kimozdulni, mert évek óta nincs velem senki, de nem is volt talán soha? Más örülne, ha nem csinál semmit, én nem,mert számomra az nem kikapcsolódás...


2011. nov. 1. 13:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerezz barátnőt, ő már úgysem fog megváltozni. Azt az egyet viszont nem értem, hogy miért kell hétvégenként innia és veszekednie?
2011. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szoktunk lányokkal elmenni valamerre, de nem mindig csak velük szeretnék lenni. Nekik is van saját életük, dolguk, nem akarom zaklatni őket.
2011. nov. 1. 13:18
 3/14 anonim válasza:
Próbálj te is tenni valamit az ügy érdekében, ne csak várda sült galambot! Keress magadnak hobbit, kezdj el járni szakkörökre, ahol új embereket ismerhetsz meg. Menj spontán szórakozóhelyekre, a pasid már megbocsáss de bunkó, szard le egy picit, kéresd magad és ne keresd, biztos észre fogja venni, várd meg hogy ő keressen téged, hátha rájön picit hogy ez így nem oké.
2011. nov. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Egyedül járok edzőterembe. Dolgozom, úgyhogy csak ennyire telik, amit egyedül képes vagyok csinálni. Már annyira sokat voltam egyedül, hogy nem bírok már elviselni mindenféle embert magam körül...
2011. nov. 1. 13:30
 5/14 anonim válasza:
De igy nem is fog semmi változni ha csak panaszkodsz. én megértem hogy nem könnyű, de ha igazán változtatni akarsz a helyzeten, ki kell lépni a szüke hétköznepokból.
2011. nov. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbálok. Barátomnak is említettem néhány dolgot, de nem válaszolt rá semmit, le se sz@rja. Már többször is mondtam, hogy elmehetnénk valami értelmes helyre vagy csinálhatnánk normálisat, de semmi... Nem is lenne ideje rá, mert a szervezet elveszi az idejét és nem hiszem, hogy lemondana miattam bármit is...
2011. nov. 1. 13:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Csoda,hogy így 3 évet lehúztál és még reménykedni bírsz abban,hogy valami változik...

Tudod a választ mindenre,a döntés a tiéd....

2011. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha neki minden más fontosabb mint te, és a leírtak alapján az, és téged semmibe vesz akkor vágd ki mint a macskát sz@arni. A kapcsolat lényege az, hogy együtt töltitek az időtöket, és változatosan, és nem így, hogy te azt csinálod amit ő akar, vagy elfogadod, mert el kell fogadnod. Ez nem kapcsolat. Ő egyoldalúan kijelenti, hogy ez van, te meg bőgs zotthon, ebből jobb nem lesz soha. Ne haargudj ha egy kicsit nyers a stílusom, de ez bunkóság a barátodtól. Akkor nézzen filmet a szervezettel, feküdjön is le vele, megy menegessen kocsmába vele, te meg éld a saját életedet és ne mindenben várj örökké rá. Nem vagy te egy tökéletlen darab gyurma amit letesznek s ott kel maradni. Hűzzál bele. Menj kirándulni, menj színházba, koncertre, piknikezni, sétálni, vidámparkba, fagyizni...bármit, és keress magad mellé olyan embert aki megy veled szívesen.
2011. nov. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kezdek megőrülni már! Rosszul lettem a dilitől... Barátom írta,hogy filmezik. Jó neki, nem unja, hogy minden délután filmet néz... 4-5 filmet biztos megnéz egy nap. Én meg itt zombulok a gép előtt és kínzom magam, hogy mi legyen és már azon aggódok, mi lesz a karácsonyi munkaszünet alatt. Nem akarok egyedül lenni most se, az a legnagyobb bajom...
2011. nov. 1. 15:56
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem megerősítés kellene neked... abban, hogy ez az egész kapcsolat nem működik és hagyd ott, mert szerintem ez erről szól és nem arról, hogy keress valakit a szabadidődhöz! Ha valakinek a pia többet jelent nálad... Ott baj van és évek múlva más lesz, sokkal keményebb dolgok! Hagyd ott és vigyázz arra, hogy ne sírja vissza magát hozzád, úgysem változik meg! Szerintem más megoldás nincs. Ha ilyen gondolatok támadnak benned, valami más is lehet itt a háttérben...
2011. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!