Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy közeledjek egy zárkózott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy közeledjek egy zárkózott emberhez?

Figyelt kérdés
Nem kezdeményező típus,visszahúzódó,zárkózott.Hogy vegyem rá,hogy megnyíljon előttem?Egyáltalán egy ilyen ember hogy hozza tudtomra, hogy bejövök neki?Nem akarok nyomulni sem...
2010. dec. 9. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy megláttam ezt a kérdést, én is elég zárkózott vagyok, csöndes, nem szoktam nyitni az emberek felé, vannak barátaim, de ők kezdeményeztek, és nem adták fel, mert 3-4 alkalommal még nem nagyon viszonoztam. Szerintem te se add fel és közeledj hozzá!Előbb utóbb csak megnyílik. Nemrég egyik barátommal beszéltem, és azt mondta, hogy 2 hónapig nem is beszéltem. Nekem fel sem tűnt, de most már bátran társalgok. (Igazából csak velük, mert még mindig zárkózott vagyok)Szóval valószínű, hogy ő is megnyílik. És az apró jelekre figyelj, hogy mivel közeledik egy kis idő múlva. Legalábbis én sem szoktam nagy dolgokat csinálni, nekem is tetszik valaki, és igazából csak segíteni szoktam neki, meg esetleg megkérdezni vmiről. Ne számíts nagy dolgokra, én se mernék csak úgy rárontani valakire, ne gondold, hogy hamar közel kerülsz hozzá, ha ő is olyan visszahúzódó, mint én. Sok sikert kívánok hozzá! :)

16/F

2010. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feszítő vassal:D....ha nem kezdeményez kezdeményezz Te:)Beszélgess vele,az nem hiszem hogy nyomulásnak számít.Hívd el sétálni meg ilyenek:)
2010. dec. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi az ertelmes valaszokat.Mostmar legalabb tudom,hogy kozeledjek,es ne adjam fel.:)
2010. dec. 9. 21:02
 4/5 A kérdező kommentje:
20:28-as orvendenek ha irnal nekem privatot,ha elakadok tudjak kitol kerdezni..:)
2010. dec. 10. 06:36
 5/5 anonim ***** válasza:

12-09 20:28

Már küldtem levelet, de itt az e-mailom, ha netán itt néznéd: biohazard994@citromail.hu

2010. dec. 27. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!