Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt lehet jo jelnek venni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt lehet jo jelnek venni vagy csak udvozolt?

Figyelt kérdés
Van egy lany aki nekem nagyon tettszik. Koszono viszonyban vagyunk egymassal eddig szinte minden nap latom mert 1 suliba jarunk! A multkor az utcan a tulso oldalon ment es 1et intett nekem en persze visszaintettem! Szerintetek ezt csak udvozlesnek szanta? Amugy hogyan kozeledjek hozza hogy rajojjon hogy szeretnek kicsit tobbet ..:) kerlek segitsetek!
2010. dec. 9. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a barátnője volt a közelben? Lehet, hogy túl feltűnően nézted és "kérted", hogy intsen?!


Lehet, hogy eljött a te napod :) Szólítsd le a suliban vagy amit gondolsz... A lényeg, hogy ne nyomulj nagyon :D

2010. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem intett tuti, mert ismerem es senki nemvolt a kozelben!
2010. dec. 9. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!