Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy nagyon jó fiú barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó fiú barátom. Egy osztályba járunk és nagyon jóba vagyunk. Mostanában elég sokszor vagyunk együtt suliba és sulin kívül is. Vajon az hogy puszit szokott adni meg hogy megölel vehetem jelnek hogy ő is így érez irántam?

Figyelt kérdés
honnan tudhatom hogy ő többet érez irántam?
2010. okt. 26. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem Amarillának hívnak?XD :D Ha igen, akkor csak ismételni tudom magam, hogy bele vagy zúgva és bemagyarázod magadnak, hogy ő is:D

Ha viszont nem, akkor lehet hogy tetszel neki, de sajna nem tudom a körülményeket ezért nem tudnék kielégítő választ adni:)

2010. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
az kimaradt hogy én szerelmes vagyok belé.
2010. okt. 26. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Te vagy az Milli?:D
2010. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem...nem én vagyok az...
2010. okt. 26. 20:18
 5/5 A kérdező kommentje:
én Judit vagyok...
2010. okt. 26. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!