Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt vehetem jelnek, jó jelnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt vehetem jelnek, jó jelnek vagy túlspirázom? (kérdés rövid stb)

Figyelt kérdés

Szoval a fősulin múltkor szerintem gyakorlatilag leszólított az a lány aki tetszik nekem , na de akkor ez biztos leszólítás volt, vagy csak olyan mintha? Mondhatnám szemeztünk de nem nevezném annak, bár amikor ránéztem ő elfordult általában , néha nem néha igen... Meg amikor leálltam haverral beszélgetni, akkor is odafülelt (haver szerint) aztán meg óra után valami ótvar dumával Szia milyen lesz a vizsga ebből a blablabla... csakhogy nem azon az órán voltunk amivel kapcsolatosan kérdezett + valahonnan tudnia kell hogy odajárok . Lehet hogy ahogy elmesélem hülyén hangzik, de bocsássatok meg mert nem egész nap otthon ültem hogy pihent legyek. Szoval a lényeg tulajdonképp, hogy akkor ez jó jel, vagy csak túl sokat képzelek bele?

21F


2011. szept. 29. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
A magyar oktatási rendszer sem tökéletes. Hülyéket fogad be, és termel.
2011. szept. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

21 éves vagy, főiskolás érett fiatal férfi. Oszlasd el a kételyeidet és menj oda hozzá, akkor minden választ megkapsz a kérdésedre.

Ha tetszel neki akkor jó néven fogja venni és elindulhattok valamerre.

Ha nem tetszel neki akkor pedig nem fogsz emiatt aggódni.

2011. szept. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

mindenképp menj oda hozzá, mert utána legalább nem fogsz görcsölni, hogy mi lett volna ha...

egyébként szerintem tetszel a csajnak, ha figyel rád, és odamegy hozzád beszélgetni, akkor tutira nem vagy közömbös számára 19/L

2011. szept. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

vagy tetszel neki vagy nagyon hülye lány. a mai főiskolákat elnézve könnyen lehet hogy az utóbbi.

mindenesetre ha annyira tetszik akkor most nálad a staféta, közeledj te.

2011. szept. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
túlspiLázod
2011. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jogos a két pont, mindig is azt hitem ezt "r" el írják.
2011. okt. 3. 19:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is R-rel mondom,és még sokan mások!


:)

2011. okt. 4. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!