Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok? Melyik férfi parfümtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok? Melyik férfi parfümtől őrültök meg a legjobban? Úgy értem amitől egyből a szex és a vágy uralkodik el rajtatok, ha egyáltalán van ilyen?

Figyelt kérdés
persze tudom ahhoz jól is kell kinéznie valakinek, de most vettem egy Giorgio Armani acqua di gio parfümöt, ez elég csajozós? :D
2010. dec. 9. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Éreznem kellene az illatát, hogy megmondjam. Én az Axe sprayket imádom, meg a bruno banani parfümöt, ezt a kettőt éreztem eddig vonzónak :)

Rengeteget tud dobni egy férfin egy jó illat :)

2010. dec. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 manooka2 válasza:
str8...:)
2010. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diesel.Az nagyon tuti!:D
2010. dec. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

axe sprayk

van egy adidas


es a diesel ugh hat amikor azt szagoltattak velem a helyszinen dughatnekom lett

2013. febr. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!