Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hatósághoz forduljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen hatósághoz forduljak?

Figyelt kérdés
Osztálytársaim több is sokat mondják, hogy meleg(bu zi) vagyok, de ez nem igaz volt már nem egy barátnőm és már szűz sem vagyok. Mit tegyek mert már nagyon zavar és feltették a telefonszámom egy honlapra is szerintem mert telefonon is zaklattak már. Mit csináljak kit keressek milyen hivatalt segítene valaki? 17/F
2010. dec. 10. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A CIA.
2010. dec. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 arbeitmachtfrei ***** válasza:
Hát a REBISZ-t ne hívd , mert max belevisznek egy Zsanett ügybe...
2010. dec. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2010. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedved 17:04!

Ezt úgy becoptad ahogy illik:)

Ez a Szexualitás alketegóriára vonatkozik a kérdező Egyéb kérdések alkategoriába tette.

2010. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma 17:15

Nah, valaki megint nagyon okos....

Tájékoztatásul: Lehet, hogy most itt van a kérdés, de eredetileg nem itt volt. Vágod zsenikém?

2010. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem mind 1 h hol volt csak szeretném megtudni hogy hol érdemes őket feljelenteni mert a zsaruk (zsanett ügy :D vagy csak megint egy buzsi ügy...) csak már néha hazaérek és a csóri kutyámra ráüvöltöm minden dühöm
2010. dec. 10. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!