Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Esemeny utani tabletta, sokszor?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemeny utani tabletta, sokszor?

Figyelt kérdés

Nem szeretnek leszurast, banto, ocsarolo megjegyzeseket kapni. Tisztaban vagyok vele, hogy rengeteg mindent elrontottam az eletemben, masokeban, tobbek kozott ezt is.

16 evesen 4 db. esemeny utani tablettat vettem be. Most 20 vagyok & kisbabat szeretnek. Egeszseges kisbabat. Egeszseges kisbabat & segitseget, tapasztalatokat. Volt mar olyan aki legalabb ennyi esemeny utani tablettat vett be, esetleg tobbet, ilyen korban, vagy kicsit kesobb? Olyan akinek hasolno a tortenete, most megis ott szuszog a masik szobaban az egeszseges kislanya/kisfia?


2010. dec. 10. 17:04
 1/10 arbeitmachtfrei ***** válasza:

Butácska a kérdés, de megpróbálok normális választ adni.

Amit bevettél tablettákat hamarosan ürültek a szervezetedből, és a haásuk is elmúlt. Nem fog befolyásolni semmiben.

2010. dec. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 szamo77d ***** válasza:

Az a baj, hogy az esemény utáni tabletták őrült adag

hormont tartalmaznak. Csak ritkán ajánlott használni őket.

Válasszatok más védekezési módot, én a gumit ajánlom.

Nekem nem volt rosszabb vele. És legalább felszabadultan

csinálhattam, nem kellett aggódni a barátnőm nem kívánt

esetleges terhessége miatt!

2010. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

- Elsonek koszonom.


- Masodiknak mondom, hogy tisztaban vagyok a kockazattal & azt hiszem mar akkor is tisztaban voltam, mikor bevettem oket, csak akkor talan meg ugy gondoltam, velem nem tortenhet baj. Ami igy is volt, semmi mellekhatasa nem volt a tablettaknak, egy percig nem ereztem rosszul magam. A felelem csak most van.

2010. dec. 10. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Kérdezz meg orvost, itt nem hiszem, hogy bárki is tutit fog mondani. De ha Te magad ennyire felelőtlen vagy, biztos itt az ideje annak,hogy gyereket vállalj? Nem hiszem... Persze a Te dolgod...
2010. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4 ev eltelt azot. Lehetetlen, hogy azota nem vagyok felelotlen?
2010. dec. 10. 18:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Kérdező: Rendben van a menzeszed? Van minden hónapban peteérésed?

Ha igen, akkor tök mindegy, hogy 4 évvel ezelőtt hány esemény utánit vettél be. Az égvilágon semmi baja nem lesz tőle a babának.

A hormonrendszeredet cseszhette volna szét teljesen, de ha azóta nincs gond vele, akkor már nem is lesz.

Nyugodtan megkérdezhetsz orvost is, majdnem teljesen biztos vagyok benne, hogy igazam van.

2010. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindenem rendben van. Soha semmilyen valtozast nem vettem eszre a tablettak beszedese ota. Azt hiszem most mar lesz batorsagom orvoshoz menni. Koszonom szepen! :)
2010. dec. 10. 19:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok. Megkérdeztem egy nőgyógyászt is az esetedről (csak mert biztos akartam benne lenni, hogy nem mondok hülyeséget), íme:


"Tisztelt Doktor Úr!

20 éves lány vagyok, és szeretnék kisbabát. Viszont egy dolog miatt nagyon aggódom. 16 éves koromban 4-szer használtam esemény utáni tablettát. (Tudom, óriási felelőtlenség volt, de sajnos utólag már nem tudok mit tenni.)

A tabletták után sem volt probléma a menstruációmmal és most sincsen.

Árthat a babának a 4 évvel ezelőtt bevett nagy adag hormon?

Szülhetek még egészséges kisbabát?

Előre is köszönöm a válaszát.


Nincs félnivalója."


Elnézést, hogy saját névben írtam neki az üzenetet, de így egyszerűbb volt.

2010. dec. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Nem hiszem el, hogy ilyen van. Saját barátnőim nem tették volna ezt meg értem, mindenki azt mondta volna, intézzem el magam, ne legyek gyáva. Kb. 3 perce nem tudom abba hagyni a sírást. Nem tudom minek örülök jobban, hogy nincs mitől tartanom, lehet egészséges kisbabám vagy, hogy léteznek még ilyen emberek. Nem tudom eléggé megköszönni.

2010. dec. 10. 22:58
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

De aranyos vagy:) Nagyon szívesen tettem, így meg pláne boldog vagyok, hogy ennyit jelentett neked:)

Sok sikert és boldogságot a babához!!:)

2010. dec. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!