Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már nektek olyan érzésete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már nektek olyan érzésetek hogy egyes emberek az is baj ha léteztek?

Figyelt kérdés

Úgy érzem lassan már levegőt se vehetek a kondi terembe

állódóan szekálnak pedig azért már nézek ki valahogy.

Nem igazán szólok senkihez ismerni se ismerek senkit.

Mindenkivel teljesen semlegesem viselkedem, és igyekszek

még a létezésükről se tudomást venni. Még is álladóan

hallgatnom kell a süket szövegüket:Mit teszi a fejét!

Minek jár ez ide? Biztos csak a csajoknak akar villogni!ezt mondják a fiuk.

csajok: Sármos ez fiú csak csúnya. Nagy az orra . Kicsit szívassuk azt hiszi magáról hogy helyes.

Ezek közül egyik megállapítás se helytálló.

Miért van ez?


2010. dec. 10. 18:28
1 2
 1/11 Moszuke ***** válasza:
ilyen szerintem nem létezik.
2010. dec. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Már pedig hiszed vagy nem létezik. Nagyon idegesítő tud

lenni. Hidd el nem tréfálok.

2010. dec. 10. 18:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen b*zik... Velem is állandóan b*szakodnak az emberek, csak éppen tök ismeretlenek! Buszon, utcán, boltban. De engem azért, mert piericngeim vannak, szerintem szép vagyok, egész jól nézek ki, csak van egy két extrém testékszerem, meg tetoválásom is (félkar, mellkas...) de volt, hogy fellököt egy srác a buszon és utána röhögött a haverjaival, de persze csak azért, mert ott volt pár hülye szőke r*banc is, akiknél beakart vágódni. (de végül megszívta a srác, mert a párom elbeszélgetett vele az incidensről... :D) Szóval engem is állandóan megaláznak, csesztetnek. Nem érdekel! És te se törődj vele! Tudom idegesítő, de tényleg ne foglalkozz vele, nem tudsz semmit sem tenni ez ellen! Mindenhol vannak ilyen sz*rháziak, ezzel a viselkedéssel pedig magukat minősítik, és ugyanilyen s*ggfej barátaik is vannak, szóval nem irigylem ezeket az emebereket, és az életszínvonalukat, IQ szintjüket sem! 19/N
2010. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem túl helyes vagy, és irigyelnek.
2010. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet azért mert nem beszélgetsz velük, azthiszik nagyképű vagy. beszélgess velük,vagy ne nagyképűen,flegmán nézegesd magad a tükörbe,és legfőképp ne lenézően nézz a többiekre:).. vagy végső esetben válts konditermet.
2010. dec. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Funktasztikus ***** válasza:
mert ök minek járnak oda?
2010. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Rátapintottál a lényegre, én igen komolyan veszem az edzést egyes

emberek pedig közbe beszélgetnek is, én nem szoktam nincs rá

időm. Én edzeni járok oda nem csajozni meg beszélgetni.

Talán ez lehet problémájuk?

2010. dec. 10. 22:26
 8/11 Moszuke ***** válasza:
12%

úgy állítod be ezeket az embereket mint valami bunkó gyökereket... tudod ha bármi gebasz van sosem a körülöttünk lévő világgal van baj.


én érdekes mindig kijöttem gyúrós emberekkel..sőt akármilyen emberrel megtalálom a közös hangsúlyt.

nahát hogy lehet ez...

pedig engem még fikáztak is hogy gyengusz vagyok.

és ha edző terem? akkor az már azt jelenti hogy kussban vagy és nyomod a súlyt? NEM.

te nemes egyszerűséggel antiszociális vagy.


nem az a baj hogy k*csögök a terembe a többiek és kinéznek téged hanem az a baj hogy te nem vegyülsz el..

2gyakorlat között 1-2szó váltás vagy valamibe igazán nem halnál bele.. normális ember ezt meg is teszi.

és most lehet utálni meg bunkónak nevezni hogy megmondtam a véleményem:) antiszoc vagy szerintem.

2010. dec. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Figyelj ez oldal ahol véleményt mondhatunk és ezt

tiszteletben tartom.De hogy ha az embert, alapból úgy kezelnek

mint egy utolsó férget csak azért mert maximálisan szeret az

edzésre koncentrálni. A másik meg a mozdulataim miatt is

cikiznek pedig arról nem tehetek hogy a jobb lábamra lúdtalpas vagyok. Nem fogom azért segget nyalni hogy elfogadjanak engem,magamtól undorodnék.Ezeket a dolgokat

sunyin utánam szólják a szemembe konkrétan még senki nem mondta meg. Attól mert valaki nem olyan mint ők nem biztos hogy nekik van igazuk, az emberek nehezen tudják

elfogadni ha valaki más mint a többség.

Lehet hogy antiszociális vagyok, de szerintem ha egy embert

ilyen mélységesen elítélnek ne várjanak mást tőle.

Én alapból nem ítélek meg senkit csak ha okot adnak rá.

2010. dec. 12. 12:18
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki elüt az átlagtól,és nem médiaorientátlt meg divatb*zi,vagy "másképp" egyedi,netán önmaga,akkor azt már lenézik....

Tapasztalom magamon is...

Ők ilyen "alúltáplált" gyerekek..

De,ki a f*szt érdekelnek az ilyenek?!...az ilyeneken már nevetni se tudok...,a végén mindig megsz*patja őket az élet..tapasztalat...


21/F

2010. dec. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!