Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik egyedülállóak! Ti nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egyedülállóak! Ti nem féltek, vagy nincs rossz érzésetek, mikor vihar van?

Figyelt kérdés

Hát unatkozom és egyedül vagyok, azért is tettem föl ezt a roppant fontos kérdést.:) Olyan jó lenne ilyenkor legalább odabújni valakihez, aki szeret engem és én is viszont. Ehelyett egyedül gubbasztok itt a gép előtt és lármát csak az ég körülöttem. Félelmetes.


Ti hogy vagytok ezzel kedves egyedülálló társaim?


2011. jún. 23. 23:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szeretem hallgatni a vihart, úgyhogy tökéletesen megvagyok. :)
2011. jún. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szeretem a viharokat. Nem félek.
2011. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Énis szeretem hallgatni a vihart:D
2011. jún. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szeretem ha vihar van ;)
2011. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nagyszerű. Akkor csak én vagyok itt ilyen szerencsétlen félős lány:/
2011. jún. 23. 23:10
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Viszont azt is szeretem, ha ilyenkor fél egy lány. :) Olyan kis édesen tudnak olyankor bújni. :D Imádom. :)
2011. jún. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsóhoz. Én nem félek, max attól, hogy elmegy az áram és a net :D
2011. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
úgy még mókásabb egyedül lenni a viharban amikor aznap szakítottál ;)
2011. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én meg imádom, ha egyedül vagyok ha nem. Érzem az erejét és valami magával ragadó, legdurvábban a legjobb! Dörög csattog villámlik, n meg ordítok neki: Gyerünk kicsim add ki magadból!

:D


Na gyere bújj ide, ha annyira félsz!

:)

2011. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem félek, na meg valamiben amúgy is meg kell halni. Na jó, félre a morbiditással, de attól nem lesz jobb, ha félsz, ha be kell következnie a bajnak, akkor úgyis bekövetkezik. :) Mondjuk tény, hogy ilyenkor jobban érzed magad, ha van valaki melletted, de még ha van is társad, ő se lehet mindig ott. A géppel meg vigyázz, bele ne csapjon a villám.
2011. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!