Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha terhes lenne a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha terhes lenne a barátnőd vagy ha terhes lennél mit tennél?

Figyelt kérdés
tegyük fel van egy konkrét eset 18évesek vagytok,nincs semmitek.!hónapja vagytok együtt.
2010. dec. 10. 21:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
hát ha én lennék terhes azután h kiszakad a gumi, hát elgondolkodnék azon h megtartom :D
2010. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
az eszem azt mondaná, hogy vetessem el. 18 évesen nemcsak a saját, de a gyermek életét is "megnyomorítanám".
2010. dec. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
körülményektől függően maximálisan a megtartásra törekednék. Legalábbis én, F. De ezt így megmondani előre lehetetlen. Ehhez ismerni kell a lányt, anyagi helyzetet stb.
2010. dec. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A fiú szülei anyagilag jobban állnak,mi sajnos pedig nem.Megkérdeztem a barátom hogy mi lesz ha terhes leszek, szerint nem leszek.És kérdeztem hogyha mégis azt mondta mellettem maradna mert szeret,engem ez nem győzőtt meg túlságosan.
2010. dec. 10. 21:31
 5/19 anonim ***** válasza:

A kérdés: Mivel védekeztek? Olyna módszert kell keresni, ami mellett ennek a valószínűsége minimális. Ha amellett is gond van, akkor a kettőtök döntése.


Én 18 évesen már elgondolkodtam volna azon, hogy megtartom a babát, mert a párommal már régóta együtt voltunk, anyukám is támogatott volna (bár biztos nem fogadta volna kitörő lelkesedéssel), és talán az anyagiakkal sem lett volna gond (nem élünk nagy lábon, de azért összeszedtük volna, ami egy babának kell).


Most 20 éves vagyok, szerintem most is megtartanám. De így könnyű mondani...ha abba a helyzetbe kerülnék, biztos nehezebb lenne.


De mindent megteszek annak érdekében, hogy addig ne legyen babám, míg kész nem érzem magam a felnevelésére.

2010. dec. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Azért a mai világban egy intelligens lány tudja már azt, hogy milyen körülmények közé érdemes gyereket szülni...Most nem azt mondom, hogy csak a gazdag pasikra álljon rá, de mielőtt teherbe esik, előtte lehetne annyi esze, hogy a párjával kialakítják a saját egzisztenciájukat!

Rengeteg fajta módszer van a nem kívánt terhesség megszakítására, sőt annak megelőzésére...Megfelelő anyagi háttér(legalább egy saját lakás) gyereket bevállalni szerintem meggondolatlanság és felelőtlenség!!!

1. Gyereknek gyerek nem való...

2. A semmire és a semmibe nem lehet építeni...

3. Ez elsősorban a lány felelőssége, mert odáig rendben van, hogy a pasi nem húz gumit, vagy esetleg kiszakad, de ettől függetlenül be lehet szerezni esemény utáni tablettát is(nem túl drága), olcsóbb mint egy abortusz, vagy mint egy gyermek eltartása...A pelenkák, a babakocsi, a gyermekágy és még sorolhatnám...

4. Ha nincs aki támogasson, akkor ebből akár egy életre sem fogtok kilábalni a mai világban és csak még szegényebbek lesztek, kivéve, ha még bevállaltok vagy 6 gyereket...

2010. dec. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
bennem maradt az óvszer szerinte nem folyt belém de csak szerinte, akartam venni esemény utánit de lebeszélt és annyit nem sikerült gyorsan összekaparnom :(
2010. dec. 10. 21:40
 8/19 anonim ***** válasza:

A barátod nem csak felelőtlen, hanem hülye is(már megbocsáss)...

Soha ne hallgass senkire, csak magadra...

Egy férfinak egyszerű megcsinálni, de neked kell kihordani és felnevelni is...

Terhes maradsz, utána 3 hónap múlva gondol egyet és elhagy, mert talál magának egy másik lányt, akkor mit csinálsz?!

A gyerektartás a fiú jövedelmének csekély százaléka...Abból akarod majd etetni?!

Nem elég feltételezni, hogy nincs baj...Meg kell róla győződni és azonnal meggátolni az okozott hibát és rögtön a patikába szaladni...A fiúnak legalább a gyógyszer árának felét, ilyenkor állnia kell...

2010. dec. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ha dugni tudtok, akkor védekezni is tudnotok kell...
2010. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
védekeztünk is, vettünk óvszert 600Ftért nem is 100 Ftos de nem megbízható :(
2010. dec. 10. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!