Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van manapság annyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van manapság annyi savanyú és flegma lány?

Figyelt kérdés

Manapság, ahogy szétnéz az ember és ahogy találkozik másokkal, rengeteg olyan lányba botlik bele, mint akiket fentebb írtam. Semminek nem tudnak igazán örülni, állandóan húzzák a szájukat és bármit is próbál az emebr, semmivel nem tudja felrázni őket. Elég elszomorító ez, főleg, amikor egyébként szép és csinos lányok csinálják ezt.

Mi az oka?


2010. dec. 11. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarok tipizálni, de manapság némelyik csajnak világfájdalom, ha lemondja a fodrász az időpontot, beelőzik a szoliban, letörik a műkörme... vannak ilyenek, tisztelet a kivételnek!

Én igazán optimista, alapvetően vidám lány vagyok, és ezt a párom is tudja és értékeli, sokat nevetünk együtt!

2010. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De jó, hogy feltetted ezt a kérdést, hátha az érintettek megmondják a választ. Statisztikailag mostanában csak ilyenekkel találkozom. Szerintem az a bajuk, hogy beleszülettek a jóba és ha valami nem úgy sikerül, mint kéne, akkor kitör rajtuk a depi és majdnem öngyik lesznek. De csak majdnem:)
2010. dec. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

12.59

Az utolsó mondatod nagyot ütött. :)

Egyébként tényleg így van. Sosem az a savanyú, akinek igazán oka lenne rá, hanem pont az elkényeztetett libák.

2010. dec. 11. 13:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy általánosságban mi a bajuk a lányoknak de én konkrétan amióta szakítottam az előző barátommal, azért nem tudok nyitott, felszabadult és fogékony lenni az új férfi közeledésére aki mondjuk csak egy italt szeretne elfogyasztani velem, mert egyszerűen megszünt bennem az ami elengedhetetlen egy új ember megismerésében... a bizalom.

Ha ezt mondjuk ÉN kitudnám küszöbölni elmondhatatlanul örülnék minennek amit kapok és nem húznám semmire a számat és mindenben benne lennék.

Ez persze csak személyes tapasztalat, de kitudja lehet mindenkinek ez a baja, de az is meglehet hogy már én nem vagyok normális..:D

2010. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De azt ne felejtsd el, hogy egy rosszkedvű, negatív lány, még ha szép is, nem vonzani, hanem taszítani fogja az embereket. Ergo, nagyon nehéz lesz így új barátot találnod, ha nem fogsz felszabadulni.
2010. dec. 11. 13:31
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert attól, hogy valaki 16 - 7 évesen szolizik, és műkörme van, és esetleg még szép is, nem biztos, hogy az élete is olyan tökéletes mint a külseje.MINDENKINEK vannak rosszabb napjai, és mindenkinek vannak kisebb - nagyobb - nagy problémái.Valakinek az, hogy letörik a körme.Erről a mondatról mindenkinek már rögtön a plázacicaság jut eszébe..Csakhogy ha mondjuk valakinek törik a körme, és csináltat műkörmöt 2 perc múlva meg letörik, lehet nem örül neki, és az adott pillanatba ez a legnagyobb problémája.Van, akinek az a problémája, hogy nem élhet a szüleivel.És hiába mosolyog sokat, mégse boldog.Igazi nevetést nem is fogsz látni tőle..:) Tudod, akinek van ( mondjuk, csak ) egyetlen 1 nagy állandó problémája, már szinte lehetetlen h nevetgéljen mindig..És lehet, hogy meghúzza a száját,ha másnak jobb.Nem irigykedésből, hanem csak, hogy vele ez miért nem így van..:)
2010. dec. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én nem tartom savanyúnak magam, de ha odajön hozzám egy olyan pali aki egyáltalán nem tetszik, és nyomul, akkor igenis húzom a számat és savanyú leszek, persze előtte elmondom neki hogy köszi, hagyjuk egymást, csak van amelyik nem ért a szóból.
2010. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok ilyen.

Mindennek tudok örülni (még egy tollnak is xD)

2010. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!