Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szánalmas nem? Ki érti ezt? -. -"

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas nem? Ki érti ezt? -. -"

Figyelt kérdés

Egy srác a suliból írt egy üzenetet fb-n,hogy már általánosban(évfolyamtársak voltunk)és itt,ebben a suliban is figyelt,és,hogy gyönyörű vagyok..be is hívott este városba egy "forralt borra és kürtöskalácsra" és azt írta,hogy majd még beszélünk.

Azt írtam neki vissza,hogy köszönöm,de van barátom és este is vele leszek.Erre az a kérdés érkezett,hogy:"Attól barátok lehetünk,nem?"Írtam,hogy azok persze.

Azóta nem írt,suliban meg csak elmegy mellettem,mint aki észre sem vesz(szerintem direkt csinálja xd)nem is köszön,rám sem néz.Ha nem megyek el vele és nem az van,amit ő szeretnek,akkor már le is sz*r? xd :D

A barátkozásban benne lettem volna,mert szimpatikusnak tűnik,kicsit ismerem már általánosból,hallottam mát róla..


2010. dec. 11. 15:02
 1/4 A kérdező kommentje:
már*
2010. dec. 11. 15:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég nagy bunkó lehet. Mért kell azért haragudni, ha nem mész el vele, ahova ő akarja, egyáltalán nem értem. Ha meg füttyent egy pasi és rögtön elmész vele, akkor meg utána megkapod tőlük, hogy az visz el, aki csak akar.
2010. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez de low :D:D:DDDDD
2010. dec. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet ám, hogy zavarban van, ha személyesen találkoztok. Hisz mégis csak bepróbálkozott nálad fb-n, s te visszautasítottad. Gondolj erre is!
2010. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!