Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elkértem egy lány számát de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkértem egy lány számát de nem tudom hogyan tovább? lányok pls help

Figyelt kérdés
sziasztok az lenne a problémám, hogy elkértem egy lány számát de előtte beszélgettük, és beírtam a számát és ő is az enyémet hogy tudja ki hívja, mondta hogy táncol és fellépése van és hogy majd össze futunk valamikor... akkor abban a szituban kicsit lerázósnak éreztem.. ez volt csütörtökön, várnom kéne vagy mit csináljak? vagy írjak neki egy sms-t hogy akar e velem még talizni? :S pls help!
2010. dec. 11. 15:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha le akart volna rázni, akkor nem adta volna meg a számát. Szerintem.
2010. dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Hol/Mikor kérted el a számát? Esetleg ismerted előtte a lányt? Ha erre válaszolsz én is válaszolok.
2010. dec. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Bevásárló központban, mosolygott rám, mosolyogtam.. dumcsiztunk megadta a számát beírta az enyémet ennyi kb
2010. dec. 11. 15:21
 4/16 A kérdező kommentje:
írjak neki egy sms-t?
2010. dec. 11. 15:21
 5/16 anonim ***** válasza:

Bakker :D HÍVD FEL és HÍVD EL valahova, ha meg akarod ismerni. XD

De NEHÉZ döntés... XD

2010. dec. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
ja és csütörtökön kértem el a számát
2010. dec. 11. 15:22
 7/16 A kérdező kommentje:
jó de fura hogy azt mondta hogy majd össze futunk valamikor és nem tudommit kéne csinálni
2010. dec. 11. 15:22
 8/16 anonim ***** válasza:
De most ha te kérted el a számát miért arra vársz h ő írjon/hívjon???
2010. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
nem arra várok.. csak mondta hogy fellépése van és hogy nem tudja mikor ér rá és majd összefutunk valamikor.. ez csak nekem furi?:D
2010. dec. 11. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:

Na b+ !

Lentebb meg van e p.ina, aki megadta egy pasinak a számát csütörtökön, és már majdnem kamrai tahikardiája van, hogy mérnem hívja már.

(a legjobb, volt egy válasz, hogy van valami 3 napos szabály :) mekkora lol ... nem a 3 nap, hanem bármilyen szabály XD)


Hívd már fel, mi van veled? Ha le akar rázni, úgyis le fog, de ne hagyd függőben! Na! Híjjad!

2010. dec. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!