Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Myvip-en elkértem egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Myvip-en elkértem egy lány msn címét és megadta.1x beszélgettünk, de úgy éreztem ha nem kérdezek akkor vége a beszélgetésnek. Hogy csináljam hogy ő is kérdezzen vagy hogy bőszavúbb legyen?

Figyelt kérdés
Másik lánynál is volt ilyen és nem tudtam mit csinálni ezért 1 témáról kérdezgettem és már kérdezte hogy "mi ez vallatás?"
2008. dec. 12. 20:07
 1/4 A kérdező kommentje:
és hogy tudassam vele hogy akarok tőle valamit? hogy tudnám megmutatni, hogy igazából milyen vagyok?
2008. dec. 12. 20:12
 2/4 anonim ***** válasza:
a csaj csak kéreti magát vagy nem jössz be neki.hívd el randira.
2008. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fúúú hát velem is ez a baj :D Eddig Felvettem jó pár csaajt myvipröl de 1 csajjal volt 1 éves kapcsolatom és vége:S A többivel nem beszéltem. A csajon is múlik hogy milyen.
2008. dec. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem is pont így volt,csak nekem pasival... szinte csak én írtam neki,ő meg csak alig. ezt nem nagyon lehet kiküszöbölni,de ki tudja,lehet ha elhívnád egy randira akkor élőben bőbeszédübb lenne vagy talán az a baja hogy még nem nagyon ismer és nem tudja miről beszéljen veled,de lehet hogy tényleg csak az van hogy nem jössz be neki és ezzel akkar "lekoptatni"

nanami

2008. dec. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!