Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az teljesen normális ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az teljesen normális ha egy férfi a nemiszerve körül leborotválja a szőrt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
igen, nóórmális
2009. jan. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Az a normális, ami mindkét félnek tetszik. ÍzlésETEK dolga.:)
2009. jan. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

elcsépelt szöveg: ízlések és pofonok, de nagy igazság.

Minden esetre elmondom én is a véleményem. Szerintem undorító. Inkább a dzsumbulyra szavazok. Egy férfi legyen férfias. És egy csupasz férfit sem láttam még, aki férfias lenne. De nem csak az gáz, ha a legnemesebb szerve körül tünteti el a szőrt, hanem mondjuk hónalj, has, láb, kar. A szemöldökszedést nem is említem.

Az a szőr ott nagyon jó helyen van, a természet "odatette" nem kell azt eltávolítani onnan.

2009. jan. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
teljesen normális..és szerintem szebb is, mint a dzsungel.. :)
2009. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

Egyedüli szőrök a férfin, ami undorító: hátszőr, fülszőr, orrszőr, a többit imádom:)

Nekem mindegy, de azért kicsit nőies cselekedetnek tartom, főleg ha máshol is borotválja.

2009. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A 3. válaszadóval nagyon nem értek egyet.

19/f vagyok, a szemöldökömet középen szedem, a szem függöleges vonaláig, mert az összenőtt szemöldök szerintem visszataszító.

A péniszem tövénél borotválom, mert ha rálóg a péniszre szintén visszataszító. Magát a szeméremszőrzetet meg rövidebbre vágom.

Hónalj is géppel rövidebbre vágva.

Ebben a korosztályban ahol én is vagyok, szerintem ez teljesen alap. Legalábbis baráti körömben alap, természetesen lent nem tudom mit csinálnak.

2009. jan. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szerintem borotváld le, higiénikusabb...nekem pl. nagyon bejön...:)
2009. jan. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ez a legnagyobb kamu, nem tudom ki kezdte el terjeszteni. De az egyáltalán nem higiénikus ha nő vagy férfi az összes szőrt eltávolítja onnan. Valaki hozzánemértő kitalálta és ezzel dobálózik. Én kozmetikusokkal beszéltem erről, akik mondták, h az a higiénikus, ha legalább egy picit hagyunk ott. Ha tök csupasz akkor mindenféle veszélynek ki van téve. Nem hiszem, h sikerült a tévhiteket eloszlatnom, úgyhogy nyugodtan nézzetek utána ti is.
2009. jan. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem higénikusabb.

Azért iylen gyakori is pl.a a hüvelygomba a lányoknál, mert rossz fehérneműt hordanak, illetve teljesen borotválják. (Természetesen más okai is vannak.)

2009. jan. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Teljesen normális és szeretik a lányok is!
2009. jún. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!