Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a baj velem? Elmúltam 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj velem? Elmúltam 18 fél éve. Még nem volt senkim.

Figyelt kérdés
Még soha nem volt barátom. Mit rontok el?? Könyörgöm segítsetek, megörülök. Miért nincs barátom. nem bírom tovább egyedül.
2010. dec. 11. 21:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nincs baj.
2010. dec. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
hol laksz?
2010. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

alap gondok: önbizalomhiány, nem szépségkirálynői külső és öltözködés. Szerintem ebből ha az egyik a 0-hoz konvergál, akkor kevés esély van a párra találásra. Ha te keresel.

Nem hiszem el, hogy még soha senki sem vett téged észre. Nem lehetsz ennyire szürke kisegér. Vagy mégis? Nyugodtan írd ezeket ide le, úgy több tanácsot tudnánk adni.

Valami hibázik, de így még nehéz találgatni. F

2010. dec. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tényleg, hol laksz? Elég, ha megyét mondasz.

20/F (akinek még soha nem volt barátnője)

2010. dec. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül nyugi.. 20/f
2010. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Eleinte szomorúság, aztán düh, majd jön a sorssal való kibékülés. Nekem nagyjából ezek voltak az utóbbi évekbe, hasonló cipőben járva. Feladtam, persze mélyen még reménykedek, hogy lesz valakim, de próbálom egyre sikeresebben elhitetni magammal, hogy nem is kell, így több pénzem marad, stb. indokokkal. Lehet megőrültem. 21/f
2010. dec. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Lehet csúnya vagy
2010. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
És a gyakori kérdések társkereső megint beindult. xD
2010. dec. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk... Én is 18 múltam, kerestem én is a szerelmet, de minden pasi vissza utasított :( Nem kellemes... de majd eljön még a "mi időnk" is... :)

(18, L)

2010. dec. 12. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!