Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúltam 18 éves, még szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúltam 18 éves, még szűz vagyok és el szeretnék menni egy szexuális szolgáltatásokat pénzért nyújtó hölgyhöz, az ápoltabb fajtából?

Figyelt kérdés

Kb még megkérdezni is valamiért zavar, de mi tartozik az alap dolgok közé? meg mondjuk mit jelent az hogy nf ?


köszönöm előre is a válaszokat, ez van , úgy sem lenne barátnőm kb mert úgy izgulok mindig , hogy oda sem merek menni egy lányhoz sem , meg ez látszik is rajtam .


2011. júl. 18. 16:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Sztem 18 évesen még nem kéne qrvához menned, még összejöhet bármi, ha nem vagy nagyon csúnya. Még ha nem is mersz odamenni a lányokhoz, lehet h egyszer egy lány megy oda hozzád. Majd ha 20 éves korod után is szűz leszel még, esetleg akkor gondolkozz el újra a témán!
2011. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szépen körülírtad azt a szót, hogy "k.urva":D
2011. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Smartguy86 ***** válasza:

És a k.urvázás után más lesz? Akkor már oda mersz menni? Vagy az a helyzet, hogy te is jól tudod, hogy mocskos dolog, amit csinálsz? Hogy csak kúrni akarsz a lányokkal és nem ismerkedni? Így naná hogy be vagy szarva, mert azt hiszed, hogy ez rossz dolog...


Elárulom, semmit nem fogsz megoldani! Fizetsz a szexért, nem lesz értéke, nem te érted el, hanem a pénzed. Nem te hódítod meg a csajt, hanem csak szimplán kúr veled egyet pénzért... Egyszer kielégít, aztán megint nem leszel kielégítve. Önbizalmad persze nem fog nőni tőle.


Inkább szedd össze magad, járj el sportolni azon a pénzen, művelődj, tanulj az érzelmi intelligenciáról, ismerkedj lányokkal minden féle szexuális indíttatás nélkül. Nem vagy semmivel sem elkésve még!

2011. júl. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Ide jöhetsz, mer a cégem a STRICI KFT (ha nem ismered keress rá a dzsátubén me jó szám xD) xD
2011. júl. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

nem vagyok ronda , és sportolok is, de nem értitek ...


van egy öcsém 15 éves és van barátnője , meg minden, nekem még sosem volt, aztán ezt kb mindenki tudja itthon is , meg haverok is tudják úgy is hogy nem volt még senkim sem . milyen már az , hogy az öcsédnek előbb van barátnője mind neked? hát gondolhatjátok hogy kb hogy érzem magam.


meg amúgy is , most 18 múltam, akkor még nem érdemes szexuális szolgáltatásokat pénzért nyújtó hölgyhöz, mennem , de ha 20 múltam volna akkor már igen?


azt írtam , hogy izgulok és nem merek odamenni a lányokhoz, hát ez olyan hogy izzadok is akkor kb , és látszik is ... ennél rosszabb nincs is komolyan, mert hát az mindenkit zavar, és az milyen hogy ha mondjuk oda mennék egy lányhoz aki tetszik , de izzadok , aztán ez miatt undorodik kb ?

2011. júl. 18. 16:42
 6/24 A kérdező kommentje:
nagyon vicces vagy utolsó , csak kár hogy nem tudok rajta röhögni . amúgy nem cigány szexuális szolgáltatásokat pénzért nyújtó hölgyre gondoltam , hanem egy igényes pár évvel idősebb csajra.
2011. júl. 18. 16:43
 7/24 Smartguy86 ***** válasza:

Ne hasonlítsd magad másokhoz! Se öcsédhez, se a többi emberhez! Legyél megelégedve magaddal. Vagy úgy mégis ki tehet róla, hogy ide jutottál? Csakis TE! Most fogadd el, hogy te tehetsz róla, hogy itt tartasz, ez az első lépés afelé, hogy megváltozz!


A nőkkel való ismerkedés pont olyan, mint a barátkozás. Még egy gyereknek is megy - lásd öcséd. EGYSZERŰ. Csak úgy állj az emberekhez, ahogy elvárod, hogy veled bánjanak. Ennyi az egész! A félelem még soha nem oldott meg semmit, boldoggá meg főleg nem tett senkit...

2011. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

tudom , hogy én tehetek róla hogy nincs barátnőm , vagyis még sem én .


sosem láttam még olyan gyereket sehol sem aki úgy izzadna mint én kb .



most képzeld el , van kint -10 fok és én még akkor is képes vagyok izzadni .


néha amikor mondjuk el kellene mennem a boltba valamit venni , akkor nem is megyek , elkezdek izzadni .



utánna néztem neten , hogy mi ez , és ez egy betegség, és Magyarországon az emberek 3%ának van meg , az a neve , hogy hiperhidrózis , és kb nincs is rá normális gyógymód.


még olyan is volt, hogy ütem a szobában , néztem egy filmet amiben valami szexjelenet volt, aztán bejött anyám és én meg elkezdem izzadni , meg tök mind1...


képzelheted , hogy milyen ez ?


ha nagyon erősen izzadok , és akár 1 helyben vagyok vagy valami , akkor is 1 perc alatt akár teljesen viz pólom , meg homlokom is meg minden .


miért ? sosem csináltam szándékosan semmi rosszat sem senkivel sem, és még is benne vagyok ebben a 3%-ban .


ez után most fogadjam el magam? az hogy nem lesz senkim se így , hát ez mondjuk igaz.


látod? így?

2011. júl. 18. 16:54
 9/24 anonim ***** válasza:

Végülis... sokkal jobb lesz ha mindenki kérdezi kivel veszítetted el erre vagy hazudsz vagy megmondod...

És akkor neked lenne előbb kapcsolatod egy k.urvával , mint a öcsédnek.


Igazi versenyszellem.

2011. júl. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

utolsó , te nem is olvastad el , hogy mit írtam.


még is hogy lehetne valakinek így barátnője?

2011. júl. 18. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!