Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megint kedzek szerelmes lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint kedzek szerelmes lenni egy pasiba, mit csináljak?

Figyelt kérdés
volt előtte egy srác,8 hónapba telt hogy túltegyem magam rajta.pár hete jutottam el oda,hogy végleg lezártam,és már itt a másik.ugyan azt érzem mint ennek az elején.nem akarok mégegyszer keresztülmenni ezen,főleg hogy osztálytárs.mit tehetnék? :S
2010. dec. 11. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

az elmédet te irányítod

ha nem ringatod magad a tehetetlenség tudatában, te fogsz irányítani

2010. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hiaba harcolsz a szived ellen, hiaba felsz a csalodastol, tudd hogy a szerelem mindez folott van, de ha csupa szenvedes es csalodas lesz az eleted akkor is erdemes szerelmesnek lenni!*honap amig tulestel rajta?huuu baxxus!En a 6eves kapcsim utan 1het amig elfelejtettem, utanna volt 1honapos, ot 3nap alatt elfelejtettem, es most is szeretek egy ferfit:DPersze en nem ugy fogom fel a dolgokat...szoval soha nem szeretek jobban mint amennyire engem szeretnek, de viszont mindenkinek aki velem volt nem erezte hianyat a szerelmemnek,...csak van aki megijedt ettol es inkabb tovabb lepett:D 21L
2010. dec. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!