Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira szégyellem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szégyellem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A lábam között a nemi szervem körül a combom legbelső felébe sötétebb a bőr, és én ezt nagyon szégyellem, a barátommal sem merek emiatt lefeküdni, félek ha meglátja elmegy tőle a kedve.

Mit tehetnék?Arra gondoltam bekenem barnító krémmel a testem többi részét hogy egy színbe hozzam.Szerintetek ez megoldás lenne?Egyébként miért sötétebb ott nekem?Zavar nagyon.Esetleg más ötleteket is elfogadok hogy eltüntessem a sötétedést.Lehet ez betegségre utaló jel is?Légyszi csak normális válaszokat írjatok, mert nagy bátorság kellett már hogy ide is lemerjem írni.Köszönöm előre is


2010. dec. 11. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Az enyem is barnabb, es en szolariumozni vagy napozni szoktam, amugy a parod ha szeret akkor nem fogja zavarni...szoval nyugalom!Mondjuk h miert barnabb annak az okat enis szeretnem tudni, de engem azert nem zavar ennyire:)
2010. dec. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel semmi gond nincs, láttam már néhány "szervet" életemben, (F/29) nem ritka amit leírtál. És ha a barátod tényleg az aminek gondolod, őt sem fogja zavarni.
2010. dec. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia! Kozmetikus vagyok. Sajnos nem tudsz vele mit kezdeni, alkati dolog, mint pl a szem alatti karika. Nincs rá 'gyógymód', ugyanakkor teljesen egészséges vagy, ne aggódj. Egyébként ha egy pasi, már 'ott' tart, szerinted erre fog odafigyelni?! ugyan már....... :)

24L

2010. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj. Nekem is sötétebb férfi létemre. Ha meg egy pasit nem a széttárt lábaid érdekelnek, hanem a bőröd, akkor úgy kell neki. Én ilyenért nem dobnák egy csajt sem.
2010. dec. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rettenetes. Nekem a seggemen van pont középen egy nagy, függőleges bevágás. Naés? Alkati dolog ez mindenkinek van. A te gondod pedig sokaknak. Ne törődjél vele.
2010. dec. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hát én nem akadékoskodnék, ha már ott tartanék az ziHer! Attól még ugyanolyan 100%-os lány vagy mint a tökéletesek.

Ezen ne aggódj, el fogják fogadni. F

2010. dec. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell aggodnod ez miatt, egyaltalan nem para :) ez csak egy feature, nem valtoztat semmit... teljesen mindegy, hogy sotetebb, vagy nem, valakinek ilyen, valakinek olyan.
2010. dec. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.megnyugtattatok teljesen:)
2010. dec. 12. 08:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem kimondottan tetszik, es szexis ami Neked adottsagod van!
2010. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!