Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Undorodok a barátnőmtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorodok a barátnőmtől, szégyellem is az utcán, de szeretem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
úgy érzem nem bírom ki ha elveszítem, de egyszerűen ha mesztelen elmegy az étvágyam is,utcán se mennék vele kézenfogva,de nagyon szeretem,elhagyjam? vagy ez természetes mindenkinél igy van sok év után?
2011. márc. 19. 10:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%

Nem akarlak megbántani, de én is undorodok tőled az utcán.

Vivi

2011. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon NEM természetes.

Ha valakit szeretünk,akkor az illetőt felvállaljuk mindenki előtt,és nem foglalkozol vele,hogy ki mit gondol.

Pontosan mi a bajod a barátnőddel?

Ő ezt tudja,hogy így érzel?

Szerintem,ha tényleg így érzed,hagyd őt el,engedd,hogy boldog legyen egy olyan fiú mellett,aki megbecsüli,és úgy szereti ahogy van.És fel meri vállalni mindenki előtt!

Ha pedig tényleg szereted ahogy írod,akkor viszont neked kell változtatni ezeken de sürgősen!

Szegény lány! :(

22/L

2011. márc. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
nem talált,nem vivinek hívják :D de nem rossz próbálkozás,de ő is tudja ezeket a dolgokat csak eltünt neki hogy no sex,utcán se sokat vagyunk együtt,általában külön utakon járunk
2011. márc. 19. 10:11
 4/29 A kérdező kommentje:
eltünt= feltünt
2011. márc. 19. 10:12
 5/29 IQnindzsa ***** válasza:
91%
Szerintem megválaszoltad a saját kérdésedet. Ránk itt semmi szükség a továbbiakban.
2011. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

B+

Csak félsz egyedül lenni, ezért vagy vele.

Áruló vagy!

2011. márc. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Te egy görény vagy, már bocs. Undorító, amit csinálsz.
2011. márc. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
lehet hogy magánytól félek,és lehet hogy görény vagyok ezt a választ is elfogadom,akkor próbáljam vele megbeszélni hogy próbáljuk meg külön?
2011. márc. 19. 10:18
 9/29 anonim ***** válasza:
ja, próbáljátok meg
2011. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Pinocchio ***** válasza:
100%
Ha barátnődnek lenne egy pici önbecsülése már rég kivágott volna a francba.
2011. márc. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!