Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellem nagyon. Bevalljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellem nagyon. Bevalljam?

Figyelt kérdés
Bulizni mentünk és csupán pár pohárral ittam, de észnél voltam nagyon.. később többször bepróbálkozott egy pasi, (na belőle látszott, hogy jóval többet ivott mint kellett volna) viszont még is mikor hívott táncolni belementem.. kissé erősen fogott.. csókolgatott.. és egy ideig nem tettem nagyobb dolgot ellene.. mikor már túlzásba vitte, akkor elküldtem valahogy.. később kiderült van barátnője.. aztán égett a pofám, hogy miért tettem ilyet.. rá nem sokkal elkezdtem valakivel egy komolynak ígérkező kapcsolatot. és igaz nem történt ezen a bulin észveszejtően nagy baklövés de olyan pletykákat hallottam vissza magamról, amelyek azt igazolják, hogy többet tettem mint valójában. nem szeretném vele elrontani egy félreértés miatt mégis félek mit reagálna.. szerintetek?
2011. ápr. 17. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem úgy mondd el a történetet, ahogy történt. Már ha muszáj beszélned róla. A dolog az új kapcsolatod előtt történt.

Ha nem muszáj beszélned róla, akkor jobb, ha hallgatsz róla. Tulajdonképpen semmi rosszat nem tettél.

2011. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem mond el neki...

de ne olyan komolyan add elo hanem pl igy:

hogy jaj kepzeld voltam egy buliba es egy pasi ramnyommult es elkezdett csokolgagatni azt se tudtam hogy kulgyem el....es ugy szegyelltem magam mert kiderult hogy van b.noje

2011. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak tudjátok az is benne játszik hogy egyik napban eljut hozzá ez a pletyka. olyanokat hallottam vissza, hogy én le***m őt, meg hasonló jellegűeket..
2011. ápr. 17. 11:59
 4/7 Kingaa1 ***** válasza:
ismerős szituáció... rólam is ilyeneket mondtak, hogy le szo**tam ezt is azt is, holott még a szüzességem se volt elvéve... Meséld el neki, hogy te nem csináltál semmit és hogy pletykálnak. Ha szeret, háritja a pletykákat!
2011. ápr. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ne úgy mondd el, ahogy előzőekben írta valaki, mert egyrészt, miért érdekelné a srácot, hogy te kikkel ismerkedsz, pláne hogy hogyan... másrészt egy ilyen nyávogós/hencegős stílus kicsit, amivel szerintem csak mégjobban elvágnád magad.

Inkább kezdj úgy bele, hogy terjed rólad egy pletyka, voltál anno régen egy buliban, ahol rád mászott egy srác, te elküldted, de most sokkal felturbózottabb változatban jár körbe a sztori, ha ilyet hall, ne vegye komolyan, ennyi... Nem kell ezt olyan nagy dobra verni.

2011. ápr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a megerősítést! így lesz. elmondom neki mi is történt, nehogy előbb érje el a pletyka lavina.. ha pedig nem érti meg, akkor félre ismertem.
2011. ápr. 17. 13:19
 7/7 A kérdező kommentje:
elmeséltem mi történt, és kicsit meglepődött de semmi több.. pár perc múlva már nevettünk az egészen. :)
2011. ápr. 22. 11:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!