Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ilyen esetben a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ilyen esetben a lány mit gondoljon? PLS HELP

Figyelt kérdés
Van egy srác aki tetszik nekem, de nem tudom, hogy ő mit érez. Most kezdtük az új sulit, ott ismertem meg. Egyből barátok lettünk, mostmár a legjobbak. Lehet ezt értem félre? Talán csak azért csinálja ezeket (mindjárt kifejtem) mert annyira jóbarátok vagyunk? Tehát, olyanokat szokott csinálni, hogy akármi van rajtam új vagy más dolog egyből észreveszi, bókol, szünetekben mindig mellém ül, fel szokott magához hívni, meg megkér, hogy menjek el vele az edzésére, stb... Az osztálytársaink már sokszor megkérdeztek bennünket, hogy nem járunk e. Megszokta kérdezni, hogy hogy állok a pasikkal, lett e közben barátom, mert beszéltünk róla, hogy van egy-két srác aki szeretne velem járni. Van, hogyha kettesben vagyunk megsimogatja az arcomat, múltkor meg(tudom, hogy hülyén hangzik) de beleült az ölembe, az mellékes, hogy kinyomta belőlem a szuszt is, de nem zavart. Meg múlt héten felesz vagy merszet játszottunk és hát elég furcsa dolgokat kért tőlem. Meg nem voltam a héten suliba, és felhívott, kérdezte hogy hogy vagyok, mikor jövök már suliba, meg mondta, hogy hiányzok már nekik. Az eleje a kérdésnek már volt fennt de most ez is volt, szal szerintetek lehetséges, hogy tetszek neki?
2010. dec. 11. 22:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

mi a rákér kérzded meg még 20x ugyanezt a szorit?

Most sem tudok mást mondani: KÉRDEZD MEG! A jó ég áldjon meg. Azért lett a szád tervezve és nem szpni. Szal vedd már a fáradtságot és kérdezd meg tőle. Am under 14? Ziher

2010. dec. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

NEM


sztem jó barátnak tart, ne rontsd el szerelemmel! neki eszébe se jut ilyen, örülj neki ! akkro nem kérdezősködne pasijaidról stb ... na meg akkor nem simogatna meg, sztem ez olyan baráti megsimogatás

2010. dec. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
"Am under 14? Ziher":D:D
2010. dec. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
jóh tudom h fenn volt már vagy százszor, de azóta is egy helyben toporgás van és én hülye kétségbeesésem közepette ide írok kérdéseket, hogy boldog boldogtalan válaszolgasson rá, hogy valamerre el tudjek indulni. mert nem tudom hogy hagyjam e vegy próbáljak kezdeményezni.
2010. dec. 11. 23:06
 5/17 anonim ***** válasza:

Induljál el. Feléje...

Viselkedj úgy, hogy kiderüljön, hogy mit akar. Esetleg úgyis viselkedhetsz ha akarsz, hogy holnaptól akkor is azt akarja, ha tegnap még nem akarta azt. Érted-e ezt?

2010. dec. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
hát mondhatnám hogy értem hogy ne tűnjek értetlen hülyének de ez már nekem is magas. légyszi magyarázd el.
2010. dec. 11. 23:20
 7/17 Robi19xD ***** válasza:
A fiuk 99,99% azért közelít 1 csajhoz mert akar tőlle valamit és én itt a barátságnál többre gondolok. Gondolom még viszonylag ha most kezdtétek a sulit hát gondolom 15 év körül lehettek. Ott még kevesen tudják h ha akarnak valamit azt vasököllel kell elvenni h a csajszinak a bugyija tiszta víz legyen :D Viccet flkre téve én is voltam olyan helyzetben h húú de sokat jópofiztam a csajjal órákon át dumáltunk és ez így ment hónapokon keresztül míg nem felvilágosítottak h ő is akar valamit csak rám vár. Ha nincs aki felvilágosítson kikell provokálnod belőlle. Legközelebb ha felelsz v merszet játszatok kérd meg h csókoljon meg.
2010. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Arra gondoltam, hogy ne azt csináld, hogy egyszeren megkérdezed tőle, hogy akar-e többet. Ez valahogyan nem egészen temészetes.

Sokal érdekesebb, ha barátilag "kitapasztalod" (okos, rafinált, nem túl feltnő kérdésekkel) hogy milyen számára az ideális nő.

Ezután esetleg elkezdhetsz fokozatosan (nem túl hírtelen és feltnően) kicsit hasonlítani a "leírásra".

Ha ilyen módon, és hozzá kicsit csábítóan kezdessz vele viselkedni, akkor rövid idő múlva ő fog itt a Gyakorin találgatni, hogy TE akarsz-e valamit.

Ha ügyes vagy, akkor ő lesz majd bátrabb, és aktívabb, ha valóban tetszel neki. Azután, ha sikered van, akkor ő lesz a kezdeményezőbb, mert ez az ő "szerepe" végülis.

Könnyen lehet, hogy tetszel neki, csak még nem tud mit kezdeni ezzel az érzéssel, vagy kicsit félénk, vár még egy ki bíztatásra.

Lehet, bár a férfi természetet ismerve nem valószínű, hogy csak barátságot akar, de ha mégis csak azt, akkor segíts neki, hogy akarjon mást is.

Arra próbálok célozni, hogy ügyesen csábítsad el...

Ha ezt is még lépésenként nekem kell 30 éves férfiként neked legépelnem, akkor tuti, hogy tökönszúrom magamat... :-)

2010. dec. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
na végre! uccsó kettő, rátok vártam :D amúgy meg gondoltam rá hogy felelsz v mersznél mondjam neki a csókot csak talán attól féltem hogy tényleg megteszi. tudjátok mi lányok aztán szeretjük megbonyolítani a dolgokat. :D amúgy akkor mihelyst meggyógyultam és megyek suliba megpróbálom azokat amiket mondtatok. köszi szépen
2010. dec. 12. 00:08
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
23:12 téged simogatnak a barátaid? :D én nem jobarátnak hinném hanem homokosnak :D
2010. dec. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!