Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy ne úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ne úgy gondoljon rám mint egy lány a sok közül? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A pasi és közöttem kb 30 km van, még nem sikerült találkoznunk, már jó ideje beszélgetünk, így azis kiderült , hogy igen népszerű, és van egy kicsi egója is :PSok lánnyal beszélget és sok mindenkit ismer, akik k9z9tt biztos sokkal több szép, csinos lány van mint én.Amúgy 2 évvel idősebb.A kérdésem az lenne, hogy hogyan tudnám elérni, hogy ne úgy gondoljon rám mint egy lányra a sok közül?Ha nem is lenne több mint barátság, legalább ez jó lenne, és hogy tudnánk találkozni?...végül is nem mondhatom h megyek hozzátok, találkozzunk.
2011. júl. 5. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem találkozol vele személyesen addig sehogy.
2011. júl. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Találkozni pedig mindenféleképpen kellene. Neten azért biztos te is érzed h nem az igazi. esetleg célozhatnál rá h jó lenne ha elhívna vhova.
2011. júl. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha ő alapból nem úgy gondol rád mint lehetséges barátnőre, akkor találkozás nélkül nem sok esélyed van...
2011. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jövőtől abban a városban leszek bentlakásos ahol lakik:)
2011. júl. 5. 20:56
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint idén szeptembertől :)
2011. júl. 5. 20:57
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu.


Szerintem nem hajt a tatár. Nyáron tartsd magadhoz "közel", msnezzetek, beszélgessetek, csak jobban megismeritek egymást.

Éld ki magad, szünidő van, irány a strand, a bulik(feltéve ha nem vagy túl fiatal), érezd jól magad a barátaiddal.

Aztán ha szeptemberben ott leszel, megbeszéltek egy találkozót. Ha még akkor is annyira tetszeni fog, lehet megéri küzdeni érte. Egy ilyen nyár és mondjuk 2-3 tali után viszont ha csak egy lányként fog rád tekinteni, akkor ne pazarold rá az időd, sok jó pasi vár még rád!!

Sok sikert! És keep smilin'!


20/L

2011. júl. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget, amúgy 15 vagyok :)
2011. júl. 7. 16:13
 8/8 anonim válasza:
Írd neki, hogy lecidáznád, hidd el, te leszel az elsö akire ráír ;) remélem tudtam segíteni
2011. júl. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!