Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek vele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek vele a továbbiakban?

Figyelt kérdés
Nagyon ciki helyzetbe kevertem magam.Van1viszonyom kb fél éve1pasival,akinek komoly kapcsolata van.1diszkót üzemeltetet,ott ismerkedtünk meg.Eddig cs hébe-hóba vtunk 1ütt,de nemrég felhozta h jó lenne a találkozgatasokat rendszeresebbé tenni.De én erre nem igazán hajlottam.Viszont most pénteken mikor 1ütt vtunk,úgy éreztem h elég közel kerültünk egymáshoz,szexuálisan,és h jó lenne tényleg többször találkozni.Így tegnap,szombaton,ismét ott vtunk a diszkóban,ő is ott volt,majd amikor olyan4körül eljöttünk,elkezdtem azon gondolkozni,h felhívom,h találkozunk-e?(a diszkó számán,mivel mobszámot nem cseréltünk,mindig személyesen beszéltük meg a találkozókat)Viszont kicsit paráztam,h hívjam v se,mivel amikor mi eljöttünk,akkor ő pár pasival,plusz1olyan lánnyal maradt ott,aki sok mindenre kapható.Na,de végül összeszedtem a bátorságomat,és felhívtam,igaz olyan fél5után.Fel is vette,én megkérdeztem tőle h találkozunk?Erre ő:hát jó ez így h én szólok neki,de mért nem szóltam előbb,és egyáltalán hol vtam eddig ha akartam találkozni,ő is gondolt ra,de már késő van,mert ő lassan megy haza,reggel kel.Én kiakadtam,mert rögtön az futott át az agyamon,h biztos azzal a nővel akar lenni.És elkezdtem h sztem hagyjuk az egészet örökre.Erre ő kérdezte h tegyük át holnapra?Én meg megint elkezdtem h ne,hanem hagyjuk,mert sztem inkább az van,h mással akar lefeküdni,ami nem baj,meg nem számonkérem,de akkor ne beszéljen összevissza.Erre annyit mondott h ez nem így van,de mind1,és1lerázó szia-t odatett a végére.De én nem nyugodtam,és mondom azért is kilesem,h meddig marad ott a kocsija.40percen keresztül még ott volt,de a fények is fel voltak kapcsolva a díszkóban.Utána tűnt el,távolrol figyeltem.És most kínosan érzem magam,mert ha igazat mondott,ha nem,nekem nem volt jogom számonkérni.És most félek azt hiszi ráakaszkodtam.Pedig nem,1szerűen csak a hiúsagomat sértette-nagyon.Hogy viselkedjek vele ha legközelebb összefutunk?Csak természetesen?Bár legszivesebben többet a szeme elé se kerülnék.
2010. dec. 12. 08:45
 1/6 anonim ***** válasza:

disco tulaj? :O én alapból nem dumálnék vele. ;) több csaja van mint kolbásza xd

Komoly kapcsolatos nőjét is félre lökné míg veled találkozna? :D Akkor ha a saját nőjét ennyire szarba se veszi téged menyire fog komolyan venni?

Sztm ez elég a véleményem érzékeltetéséhez. ;)

2010. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom h igazad van,de az h ne beszéljek vele,az mondjuk úgy h kivitelezhetetlen,mert a társaságommal is jóban van,a fiúkkal és a lányokkal is szokott dumalni,odajönni hozzánk. És ez most elég ciki lesz így a szeme elé kerülni ezekután,úgy érzem magam mint egy rinyaló idióta,mint aki ratelepedett-pedig nem...annyira kellemetlen,amikor hazaértem legszívesebben elastam volna magam. De valójában azt sem tudtam h magam előtt,v előtte szégyenlem igazából magamat... De valószínű h mindkettő... És mivel a találkozás és a dumálás is elkerülhetetlen vele,így nem tudom hogyan viselkedjek majd ha legközelebb összefutunk... És h jobb lenne egyáltalán most legalább egy két hétig a közelébe se menni a diszkónak,v az megint hülyeség,és inkább csináljak úgy mintha mi se történt volna,menjek úgy mint eddig,és legyek természetes?
2010. dec. 12. 13:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Szard le mi történt, tanultál az esetből és nem akarsz bajba kerülni. Mehetsz sztm akárhova ezek után, csak lássa rajtad hogy passziv vagy felé. :) van elég jo srác aki nyomulna vagy a társaság is akivel el lehetsz. Sose maradj egyedül hogy legyen alkalma veled dumálni :D egyszerűen leszarhatod :$
2010. dec. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi,így fogok "cselekedni". Az nehéz lesz h ne dumaljon velem attól h vki más is ott van velem,mivel ez eddig sem zavarta,de ha huzamosabb ideig látja rajtam h közönyös vagyok felé,akk talán észreveszi magát! Egyébként hogy érted azt h "nem akarsz bajba kerülni"? Vagyis gondolom h hogy érted,cs nem vagyok biztos benne h úgy értem ahogy érted! :D
2010. dec. 12. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Átbaszva, megkeseredve, lerázva, kihasználva, megtépve, elszomorodva... :D konkrétabb?:D
2010. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tökéletesen... :D
2010. dec. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!