Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik tipusu férfit látod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik tipusu férfit látod gyakrabban? Amelyikkel legszívesebben azért feküdnél le azonnal, mert jóképü pasi vagy azt amelyikkel azért mert bár nincsen benne semmi extra, de még is vonzó?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:

2. :)

Engem külső alapján nehéz bevonzani, viszont van valami megmagyarázhatatlan extra, akkor már könnyebb :):)

2010. dec. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hát, én inkább a 'Nincsen benne semmi extra, de mégis vonzó' férfival feküdnék le azonnal, és sokkal többet is látok belőlük.


:)

2010. dec. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát én aaaaaaaaa......

Hmmmmmmm...........basszus, de HÁT ÉN FÉRFI VAGYOK...bocsi...(@&<#<#&ˇ~%+') :))))))))

2010. dec. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a leggyakrabban olyan férfiakat látok, akikben semmi nem mozgat meg.
2010. dec. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ez természetes, mármint hogy semmi nem mozgat meg bennük. Elég szívás lenne, ha mindegyikben megtalálnánk a szexistent :)
2010. dec. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18:20 'Lájkoltam' a hsz-edet. Tényleg, mi lenne akkor?:D
2010. dec. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kb hányból hány férfi ilyen?
2010. dec. 13. 20:08
 8/10 anonim ***** válasza:
ezt magadnak válaszold meg, ízlések és pofonok alapon működik. van akit a nagyon ritka extrák mozgatnak meg, van aki a tucatdolgokra is "beizgul".
2010. dec. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

100-ból 1 mozgat meg.

És hát tényleg durva lenne, ha mind megmozgatna, egyre ritkább és értékesebb lenne az erkölcs :D

2010. dec. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én mint fiú nekem az a véleményem, hogy akiben nincsen semmi extra az szerintem kizárt, hogy bármelyik nőneműnek vonzó legyen...az olyanokra mondják a lányok, hogy unalmasak. Azokkal nemhogy lefeküdni nem fognak, de még csak barátnak se fogadják el.
2010. dec. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!