Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát nem jó érzés a férfiaktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát nem jó érzés a férfiaktól egyfolytában azt hallgatni, hogy a nőknek csak a pénz kell és a kinézet, amikor (lent)?

Figyelt kérdés

amikor ha beszélek velük a szemkontaktus smafu, mert a mellem érdekesebbnek bizonyul, és már két perc múlva nem tudja elmondani miről is beszéltem, mert ltáhatóan máshol jár az esze?

rádásul a legtöbb nőt észre sem veszik ha nincs kint a melle vagy a p*csája.

A nők is roh*dt nagy rib*ncok, nem erről van szó, de könyörgöm vegyetek már vissza srácok, ti sem vagytok jobbak... nektek nem pénz kell és kinézet, csak jó mell és mély torok.


Mi lenne ha mindkét nem befejezné ezt a sz*ros általánosítást, és felfognánk hogy bár sok a marha, nem mindenki az...?


2010. dec. 13. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidámság, móka és kacagás. Ez nem ebben a világban történik meg.


20/F

2010. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

kérdező :P az ember természeténél fogva általánosít mivel amit nem értünk azt meg szeretnénk érteni de ha erre nincs mód a rendelkezésünkre álló infóból kell a legtöbbet kihozni erre a legjobb módszer ha fogjuk a beszéd partnert és bele helyezzük 1 skatulyába :P te is csinálod én is mindenki majd ki választod a neked megfelelő skatulyában lévő egyént és vele beszélsz :P és ez is 1 általánosítás amit te mondasz ugyan úgy :P


nekem is van 1 általánosításom a csajokról [a saját korosztályomba]: van 1 réteg aki ingyen qrva a party csürhének velük nem foglalkozik értelmes csávó :P vannak az olyan csajok akik számunkra teljesen érdektelenek 1xüen nincs közös nevezőnk hiába dögös akkor se tudunk vele mit dumálni mert vagy annyira különbözünk vagy annyira hülye :P 3. pedig az adott egyénnek a megfelelő skatulya :P én pl nem igénylem hogy kint legyen mnidene mivel akkor az 1. skatulyába rakom be és ki dobom a kukába :P nem mondom h nem legeltetem a szemem :P néha napján de a beszéd partnert stírölni paréság :P


és persze van általánosításom a hapsikra is :P

van az a réteg amit te mondtál aki egy mérték egység skálát ismer : ici pici cici, pici cici, mell, csecs, tőgy, hű ba*d meg

a másik kettő egyezik :P


nyilván van átfedés ezek közt és így jön létre a személyiség :P

2010. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de mi vagyunk az okai...
2010. dec. 13. 18:55
 4/10 A kérdező kommentje:

második: naná hogy áltaálnosítok, a kérdés is az.

de nem is ezzel van a baj. a külső alapján skatulyázást nem szeretem, de viselkedésből le lehet szűrni ,természetesen.

nekem azzal van a bajom hogy mindenhol csak azt hallod "minden nő rib*nc" minden pasi bunkó" minden nő pénzéshes" minden pasi hűtlen"

...minden... dehogy minden. van ellenpélda, mégha kevés is, innentől pedig rám ne húzza rám valaki aki még életébe nem beszélt velem két szót hogy csak a pénzre hajtok.

2010. dec. 13. 18:58
 5/10 anonim ***** válasza:
90%

te is és én is skatulyázunk külső alapján :P én nem megyek oda 1 szőke cicababához akiről 200 hello kitty és 199 play boy nyuszi lóg :P mert az arcára hánynék a látványtól XD


viszont ha be figyel 1 acél betétes akkor már mozdulunk :P


elvégre jobb esetben az öltözködés önkifejezés is nem ?:P és a frizura smink stb is

2010. dec. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

önkifejezés, ebben egyetértünk. nekem is szimpatikusabb egy bakancsos srác, nyilán.

De nem könyvelem el, hogy ha valaki mondjuk tetőtől talpig rózsaszínben van akkor biztos hogy buta. érted. nem mindegy milyen következtetéseket vonsz le. Egy számomra szimpatikus öltözködésű ember valószínű olyan közegben mozog amilyenben én is megforudlok, ezért valószínű hogy jobban ki fogunk jönni egymással. Viszont attól hogy valaki nem olyan közegben mozog mint én még nem feltétlen akasztható rá minden negatív jelző. Egy diszkos is lehet okos, egy rapper is lehet kedves, de még egy apuci kislánya is lehet jófej.

az más kérdés ha eszmei összeütközéseink vannak, atótl is lehet jófej valaki, de abóbl előbb utóbb evszekedés lesz, már csak a temperamentumom miatt is. ezért egy fehérfűzős csávóhoz nem megyek oda. attól még lehet ő is kedves jófej cuki bármi, de nézeteltérés lenne, ami szintén skatulyázás, de nem mindegy hogyan csinálod...

2010. dec. 13. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
ezt mondom :P engem 1 pláza p*csa úgyse tudna irányítani :P vagy is inkább túl élni :P kevés ő ahhoz :P persze lehet hogy nem :P küzdést kívánok diszharmóniát :P jó dolog az 1 kapcsoaltba bele fér a versengés a hatalmi játékok civakodások [békülő szex XD] de ez is akkor jön be ha azért hasonlítotok és nem alapelveiteken vitatkoztok állandóan :P
2010. dec. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy persze hogy lehet jó fej pl 1-2 oldallal hátrébb 1 kérdező azon parázott h lezbi-e :P eszméletlenül más gondolkodás módja van számomra már már érthetetlen apuci pici lánya a sokadikon de attól még jó féle :P
2010. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

najo a békülő szex tényleg jó:D az tartotta össze az előző kapcsolatom kb:D

attól még nem győztél meg hogy úgy a jó ha mindenkit be kell szorítanunk vmilyen eszeveszettül széles kategoriába minden alapismeret nélkül...

az hogy kivel tudsz barátkozni persze hogy függ ezektől, de az nem hogy milyena személyisége.

2010. dec. 13. 19:34
 10/10 anonim ***** válasza:

VÉGRE! Végre valaki, aki úgy gondolkozik, mint én! Végre valaki, akinek - hozzám hasonlóan - tele van a f*sza az általánosítással és az alaptalan előítéletekkel! Végre valaki, aki nem ítél el senkit pusztán a neme miatt!

Már kezdtem azt hinni, hogy csak engem zavar ez az állandó generalizálás, de ez a kérdés olyan, mintha csak én írtam volna ki. Már sokmindenkitől kérdeztem, hogy mire jó ez, de még senkinek nem sikerült kielégítő választ adnia ezen kérdésemre. Persze teljesen normális dolog az általánosítás - egy bizonyos határig. Ha ezt a határt átlépi valaki, az már a hülyeség, az erőszak, a makacsság és a pofátlanság ötvözete. Teljesen érthető, ha pl. egy srácot átver 3-4 lány és ennek hatására a fiú negatív véleményt alakít ki a csajok átlagáról, de az már enyhén szólva túlzás, ha onnantól kezdve kivétel nélkül úgy áll minden lányhoz/nőhöz, hogy "ez is egy haszonleső r*banc a sok közül, aki csak a pénzemet akarja megszerezni", s a legminimálisabb ismeretség nélkül ezt állítja mindről, és sehogy nem lehet meggyőzni ennek az ellenkezőjéről. Legalábbis én így gondolom. Tehát nem azt nem értem, hogy miért van általánosítás, hanem azt, hogy miért fajul idáig...? Ha valaki meg tudná válaszolni ezt a kérdést, megköszönném.

2011. máj. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!