Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én értem félre? Vagy télleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én értem félre? Vagy télleg jól látom?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel smároltam többször is de csak 3xtalálkoztunk és volt egy buli náluk és lehívott engem is? de nem nekem szólt hanem a haverjának?.aki hazudott a srácnak hogy nem akarok elmenni!? stb..és nekem tetszik ez a srác de lehet hogy én is neki? vagy csak félreértettem?mert mondta h jó volt velem smárolni?..meg dicsért a kinézetemet stb.. 17/L
2010. dec. 13. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:

ok ez vér ciki sztem XD először kap le aztán bókol pfff


19F

2010. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
az intelligenciádat is dicsérhette volna?
2010. dec. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. hszelő ott a pont megy a + :P
2010. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 nielindi ***** válasza:
az összes kérdésedre nem tudok válaszolni. de ha jol megfigyeled a billentyűzetet, akkor te is látni fogod, h van . (pont) is a kib@szott klaviatúrán nem csak kérdőjel!!!
2010. dec. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ezaz. oltsátok csak >:)
2010. dec. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kösz a hasznos válaszokat..csak a lényeges részét írtam le a történetnek.. -.-
2010. dec. 14. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!