Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as éveinek elején járó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as éveinek elején járó pasi tekinthet egy érett 15 évesre nőként?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok ki mit válaszol. :P
2010. dec. 13. 22:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%

1. amikor az illető férfi volt ~15 éves akkor született a lány


2. pedofil

2010. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Tekinthet.
2010. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én sok éretlen 18 évessel találkozom 21 évesen. Szerintem amúgy a 30-astól,nem mondom,hogy pedofilía,de nem normális lenne az is biztos!!
2010. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
az előző barátom 27 éves volt, én 20 vagyok.. nem voltunk sokáig együtt, pár hónapig kb... mindig mondta,h koromhoz képest milyen értelmes vagyok stb volt,hogy kiscsajnak hívott (kedvességből...).. a kapcsolat vége felé jöttem rá,h nem is tekint rám nőként. na akkor vetettem véget a dolognak és mondtam el neki, h igazi gond ott volt, h kislánynak tart... tagadta, de ez volt a gond, pedig 20 vagyok és nem 14... és ő se a 30as évei elején jár...
2010. dec. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést már több formában feltetted ma.

Egy 30-as férfi nem tekinthet nőként egy 15 éves kislányra,mert a kislány nem nő,és még bűntetik is.(vajh miért?) A férfi pedig beteg,mert a lánya is lehetne.

2010. dec. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Tévedsz! Nem bűntetik hisz 14 év feletti. Egyébként nagyon egyénfüggő, találkoztam érettebb 15 évessel mint 20 évessel
2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Hat az attol fugg:Ha intim kapcsolatot szeretne vele letesiteni akkor NEM, ez illegalis is. Varja csak meg szepen, amig a kislany felno es eleri a 18at. Ha annyira kedveli akkor erdemes varni. Egyebkent szerintem a szerelemben nem szamit a korkulonbseg, hacsak nem kiskoruakrol beszelunk.

Ha csak beszelgetesrol, baratkozasrol van szo, akkor tekinthet ra fiatal, ertelmes nokent, akinek a velemenyere is kivancsi. De nem hatso szandekokkal!!!

2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Az a 30 feletti férfi, aki 15 éves csajokra bukik, annál nagyon nincs rendben valami lelkileg. És nem fog megváltozni, pár év múlva pedig ezekből lesznek a pedofilok.
2010. dec. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
NEM.
2010. dec. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :P

nincs szó szexuális kapcsolatról,csak kíváncsi voltam a véleményetekre :)

2010. dec. 13. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!