Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem ezt? Legszíveseb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem ezt? Legszívesebben. Eszméletlen!

Figyelt kérdés

jogosan érzem azt, hogy az ember, akit a valaha legjobban szerettem, és sosem ártottam neki, a csaj, akiért mindent eltűrtem, megtettem - feljelentett, több ügyben, és járkálhatok majd a bíróságra? tehát jogosan érzem azt, hogy egyszerűen sz*rrá tudnám verni, nem foglalkozva azzal, hogy nő, vagy ehhez hasonlóak? egyszerűen derékba töri az életem a hazugságaival, és míg ő vihorászva/mosolyogva éli az életét, mintha mi sem történt volna, én karácsony előtt, majd karácsony után is mehetek a bíróságra, megcincálnak?

rendőrök előtt kibeszéli titkaim, míg arról nem beszél, micsoda cafka/k*rvásan viselkedő volt már 16 évesen is?

jogosan érzem azt, hogy meg kellene ölnöm ezt a cafkát?

és jogos lenne, ha megtenném?

egyszerűen összeomlottam, ezt már nem bírom ki ép ésszel!


2010. dec. 13. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ártatlan vagy, az előbb-utóbb úgyis kiderül.
2010. dec. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
az lehet, de addig mennyi ideg, érzelem, dolog hull porba? nem tudok így koncentrálni a munkámra, megbélyegzett vagyok...
2010. dec. 13. 23:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Hallod, én már összevertem volna. Függetlenül a nemétől. Az ilyen az én szemembe nem nő, hanem férek, és mint tudjuk a férgeket irtani kell.
2010. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti nem hagyynam magam!
2010. dec. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rágalmazás miatt vissaperelheted és akkor meglátjuk hogy azután is fog-e vihorászni.
2010. dec. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Én azt vettem észre, hogy ez most az utóbbi időben eléggé divat lett a nők körében...

Az én barátnőm is megfenyegetett, hogy feljelent, meg járhatok bíróságra, de ha ügyes vagy és van valamid amit nyugodt szívvel felhoznál ellene, ne sajnáld...Nem éri meg, ő sem sajnál téged...

Nehogy már azt képzelje, hogy neki mindent lehet...

Ha van egy kis eszed, elég sok mindent tudsz tenni az ügyedben...Legyél kreatív...Ha megütöd, azzal még jobban ártasz magadnak, mert még látlelete is lesz...Aztán a végén még tényleg sittre kerülsz...Bár elárulom neked, hogy látleletet akkor is kaphat, ha nincs tanúja arra ami történt, ezért azt nem minden esetben fogadja el a bíróság...Hiszen senki semmit nem látott...Ha nagyon utál téged, bárkit megkérhetett, hogy felképelje, aztán rád kenhesse...Keress magadnak egy értelmes intelligens lányt, aki szeret téged, mert ez a lány nemhogy nem szeretett, de csak szórakozott és most is csak szórakozik veled...Nevess az arcába és mondd meg neki a bíróságon, hogy miért hazudsz?! Jól esik megalázni mások előtt?!

Sajnos egy némelyik nő azt képzeli magáról, hogy überokos...De amikor ki kell állni és színt vallani, akkor ők is megszeppennek, hiszen, ha valóban hazudik és kiderül, akkor lazán kaphat 5 évet...letöltendőbe...Ezt nagyon szigorúan veszik...

2010. dec. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És csak én veszem észre, hogy két hetente írkál ez a faszi ide, ugyanezzel a kérdéssel? Kaptál már az elsőnél is elég HASZNOS!! választ.

Őszintén?

El tudom képzelni, hogy a kiscsaj ártatlan, és te vagy a ludas az egészben. Aki ennyire megrögzötten írkálja szinte heti rendszerességgel hogy mennyire utálja azt a ribancot, aki tönkretette az életét, pedig ő mennyire szerette, annak az agyában valami nem lehet okés.

Az előző kérdésedben még csak a kompromitáló képeit akartad elküldeni a rokonainak, hogy a sajátjaid előtt tisztára mosd a neved. Most meg már meg akarod ölni a csajt.

Szerintem jogosan fél tőled, én örülök, hogy nem tudod ki vagyok, különben álmomban elvágnád a torkom. Nem irigylem a csajt, mert lehet akármekkora ribanc, szerintem te sem hagytad békén, miután szakított veled. Nem lehet vaklárma az, hogy feljelentett még kb fél évvel ezelőtt.

2010. dec. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt még nem írta le miféle okot adott a hirtelen pálfordulatra, valami csak volt, ismerős lányt megcsalta a párja hazudozott neki, sőt gyereket is csinált neki, amikor meg az elvetette volna könyörgött hogy tartsák meg, majd minden rendbe jön, aztán a szüléskor ott se volt épp más lány ágyában éjszakázott. Ezek után hogy elbaszta a lány jövőjét nem fizeti a gyerektartást sem rendesen, most ő is perel...
2010. dec. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A vicc az egészben, hogy soha nem ír reakciókat, ha őt szapulják, vagy kérdeznek tőle, csak akkor, ha a kiscsajt szidhatja... szerintem tuti ő a hunyó az egészben, vagy legalábbis nagy része van abban, hogy feljelentették.
2010. dec. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!