Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap találkoztam egy eszméle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap találkoztam egy eszméletlen helyes pasival, hogy tudhatnám meg, hogy ki ő?

Figyelt kérdés
A postán futottunk össze. Egy órán belül 2X, aztán még aznap harmadjára is. Nagyon cuki volt, majdnem nekem jött aztán elnézést kért, meg jópofizott. Rám mosolygott meg nagyon szépen nézett rám. Nekem úgy tűnt bejövök neki, és ő is nekem. De anya is ott volt, és rohant, szóval lehetőségem se volt leállni beszélgetni a pasival. Hogy találhatnám meg? Szerintetek van rá esély, hogy csak úgy véletlen megint összefutunk valahol? Ja és egy közepes méretű városban lakunk, szal nem Pest, hogy soha többé ne is lássam, nem esélytelen.
2011. júl. 22. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:

"egy közepes méretű városban lakunk"

ez aranyos volt! o.O

2011. júl. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:) Úgy értettem, hogy nem falu, hogy mindenki ismerjen mindenkit, de nem is Szeged, Budapest, Pécs stb méretű város.

Amúgy nem szoktam én így belelkesedni általában, de ő valahogy nagyon megfogott, ahogy rám nézett a nagy barna szemeivel. hajjajjj. Lehet sose látom többet:S

2011. júl. 22. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
OMG -.-'
2011. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha össze is futottok mégegyszer kezdenényezzen ő, nem?????????
2011. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem, ha most leálltam volna vele dumálni, akkor kezdeményezett volna. Csak anya is ott volt. Szal elég furi lett volna.
2011. júl. 22. 11:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Melyik város? IWIW-en kutass utána, írd be a város nevét, meg egy körülbelüli kort a-b és hátha szerencséd lesz. Nézd végig az összeset!:)
2011. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jó ötlet volt ez az iwiwes. De marha sok találat van, szal eltart egy darabig.
2011. júl. 23. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!